کد خبر: 3819869
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
روز ۲۷ خرداد؛
گروه جامعه ــ ۱۲ طرح و ایده برتر حوزه اسباب‌بازی در دومین رویداد ملی ایده‌آزاد و با حضور سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و داوران، در روز ۲۷ خردادماه رونمایی می‌شود.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طراحان و ایده‌پردازان اسباب‌بازی، ۱۲۳ ایده را به دبیرخانه این رویداد ارسال کردند و از بین این ایده‌ها ۴۳ ایده به عنوان ایده‌های منتخب در مرحله اول و ۱۲ ایده به مرحله پایانی راه یافتند.

در این روز، هر یک از ایده‌پردازان منتخب رویداد ملی ایده‌آزاد غرفه مربوط به خود را در حاشیه این رویداد برپا می‌کنند تا طرح‌ها و ایده‌های خود را به سرمایه‌گذاران معرفی و فضای بازی را برای داوران کودک و نوجوان و متخصصان ایجاد کنند.

در همین روز، همچنین ایده‌پردازان زمانی برای ارائه ایده‌ها دارند تا در حضور سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و داوران، ایده‌های خود را مطرح کنند و علاوه بر معرفی طرح خود در مورد چگونگی تولید و پیوست‌های فرهنگی آن مواردی را ارائه کنند. تمام ایده‌های منتخب در این رویداد بر اساس پیوست‌های فرهنگی ایرانی- اسلامی شکل گرفته است.

در این رویداد از کتابی شامل ۲۰ ایده تکمیل شده و قابل ارائه به صنعت اسباب‌بازی رونمایی خواهد شد. این مراسم ساعت ۱۴ روز ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران آغاز می‌شود.

حامیان این رویداد اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون، شورای نظارت بر اسباب‌بازی، موسسه چهارباغ، ستاد فن‌آوری نانو تکنولوژی، سازمان بین‌الملی دانشگاهیان، مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیر طوسی و باشگاه نوآوری نیترو هستند.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: