کد خبر: 3819960
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
گروه هنر ــ مدیر عامل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی با ارسال سپاس نامه‌ای از پخش ترتیل خوانی امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس، در شبکه‌های سراسری تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، سید محمدجواد روف سیدنژاد مدیرعامل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی آستان قدس رضوی با ارسال سپاس نامه‌ای از پخش ترتیل خوانی امامزاده حسین‌بن‌موسی الکاظم (ع) طبس در شبکه‌های سراسری تلویزیون تقدیر و تشکر کرد.
در این سپاس نامه که برای محسن عرفاتی، سرپرست شبکه قرآن و معارف و نماینده شورای معارف سیما صادر شده، آمده است؛ قدم نهادن در مسیر خدمت‌گزاری به ساحت مقدس قرآن کریم و اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) در ماه ضیافت الهی، سعادتی است بی‌بدیل که اگر با کیمیای اخلاص همراه شد، به حق نور است و مقصود و آن گاه که جاده‌های اشتیاق تمنای باران حضور و خدمت دارند، جرعه نوشی در محضر کلام وحی و در شعاع تابناک خورشید ملکوت هشتم و برادر بزرگوارشان حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) طعمی دلپذیر خواهد داشت.
خداوند سبحان را بر این نعمت شاکریم که توفیق حاصل شد در ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، ماه لیله القدر و پاکی و تعالی انسان زیباترین جلوه‌های عبودیت و بندگی میهمانان ضیافت الهی در طبس گلشن، میقات الرضا، به طور زنده و بازپخش از شبکه‌های سراسری سیما در قالب برنامه آئین ترتیل جزءخوانی قرآن کریم «گلشن وحی» به تصویر کشیده شود.
در همین راستا حسب سخن گهربار مولایمان امام الرئوف علی بن موسی الرضا(ع) که می‌فرمایند «هرکس در مقابل خوبی مردم تشکر نکند، از خدای عزوجل تشکر نکرده است»
لازم می‌دانیم از درایت، حمایت و اهتمام خالصانه جنابعالی و همکاران صدیق و تلاشگرتان صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: