کد خبر: 3820389
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
با حکم وزیر علوم؛
گروه دانشگاه ــ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی حسین میرزایی، رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را به عنوان رئیس دبیرخانه و غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را به عنوان دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،
وزیر علوم در حکمی حسین میرزایی، رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را به عنوان رئیس دبیرخانه و غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را به عنوان دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.
در حکم انتصاب حسین میرزایی آمده است:
نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جنابعالی، براساس تبصره ۱ ماده ۷ آیین‌نامه جشنواره بین‌المللی فارابی و پیشنهاد دبیر محترم جشنواره به موجب این حکم به سمت رئیس دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی، منصوب می‌شوید. با توجه به نقش اساسی دبیرخانه در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور انتظار می‌رود یازدهمین جشنواره نیز با برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های بایسته، مانند دوره‌های پیشین، به نحو شایسته برگزار شود.
تندرستی و توفیق روزافزون جنابعالی را در ارتقای علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در حکمی غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را به عنوان دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.
در حکم انتصاب غفاری آمده است:
نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جنابعالی، براساس ماده ۷ آیین‌نامه جشنواره بین‌المللی فارابی، به موجب این حکم به سمت دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی، منصوب می‌شوید. امید است با برنامه‌ریزی مناسب و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها، شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم.
تندرستی و توفیق روز افزون شما را در ارتقای علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم.
غلامی همچنین در حکم جداگانه‌ای، سیدعبدالامیر نبوی را به سمت دبیر شورای علمی یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: