کد خبر: 3820485
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
گروه هنر ــ موضوع برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) که در شبکه پرس‌تی‌وی پخش می‌شود، به نقد و بررسی برگزاری مسابقه انتخاب بهترین ترانه اروپا، موسوم به «یوروویژن» در اسراییل و تناقضات برگزاری این مسابقات اختصاص دارد.

به گزارش ایکنا، این برنامه با اشاره به اعتراضات مردم و حامیان فلسطینیان نسبت به برگزاری شصت‌وچهارمین دوره مسابقات یوروویژن در اسرائیل به واکاوی درخواست گروه‌های حامی فلسطین در دعوت از هنرمندان برای عدم شرکت در این دوره از مسابقات می‌پردازد.
در ادامه این برنامه ضمن مروری بر اعتراض‌های صورت گرفته در زمان قبل و حین برگزاری این مراسم و تأکید معترضان بر سیاسی بودن این میزبانی، نقض حقوق بشر مردم نوار غزه و کرانه باختری از سوی نیرو‌های رژیم صهیونیستی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. همچنین در این برنامه، گفت‌وگو پیرامون نظرات معترضان که شرکت در این مسابقات را حمایت از اسراییل نامیده و اقدامات غیرانسانی این رژیم در منطقه را محکوم کرده‌اند، صورت گرفته و نظرات تحلیلگران و کارشناسان بین‌المللی درخصوص اهداف برگزاری این مسابقات در اسرائیل و انحراف افکار عمومی از جنایات این رژیم در فلسطین به عنوان هدف عمده برگزاری این مراسم مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
«داخل اسراییل» چهارشنبه ۲۹ خرداد ساعت ۲۰:۰۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه پرس‌تی‌وی پخش خواهد شد. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۵:۰۰، جمعه ساعت ۱۹:۰۰، دوشنبه ساعت ۱۸:۲۰ و سه‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ خواهد بود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: