کد خبر: 3820649
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
گروه جهاد و حماسه ــ انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس مجموعه نمایشنامه خوانی‌های روایت حماسه را در تماشاخانه سرو برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، سلسله نشست‌های نمایشنامه خوانی با محوریت داستان‌های دراماتیک براساس زندگی شهدای دفاع مقدس توسط انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس و براساس نمایشنامه‌های تولیدشده توسط این انجمن برگزار می‌شود.
این برنامه که با عنوان روایت حماسه برگزار خواهد شد در نخستین بخش خود به چهار نمایشنامه «بانی بنوک» نوشته سعید تشکری، «۶۴۱۰» نوشته محسن عظیمی، «ریحانه در بازی دراز آواز می‌خواند» نوشته علی‌رضا حنیفی و «از لوطی‌های چاله سیلابی تا...» نوشته اعظم بروجردی می‌پردازد.
اولین نمایشنامه خوانی این مجموعه نیز امروز برگزار خواهد و نمایشنامه بانی بنوک با محوریت شهید حسین املاکی به کارگردانی سیدمهدی سجادپور در تماشاخانه سرو و از ساعت ۱۹.۳۰ و پس از اجرای نمایش ایستاده روی خط استوا، با حضور علاقه‌مندان خوانش خواهد شد.
تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به عنوان مرکز تخصصی نمایش‌های ارزشی با مضامین انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت، با ظرفیت ۱۵۰ نفر در خیابان آیت الله طالقانی، نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح، جنب ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: