کد خبر: 3820681
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
گروه هنر ــ حراج آثار هنرهای تجسمی «خانه خوبان» در حمایت از آسیب‌دیدگان سیل با اجرای بهرام رادان، روز جمعه 31 خردادماه، از ساعت 17 تا 19 در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

حراج آثار «خانه خوبان» با اجرای بهرام رادان

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی مؤسسه تصویر شهر، نمایشگاه فروش آثار اساتید و پیشکسوتان هنرهای تجسمی با عنوان «خانه خوبان» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و با مشارکت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه تصویر شهر، سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور، خانه سینما و قرارگاه فرهنگی حمایت از سیل زدگان روز جمعه 24 خردادماه با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهردای تهران و مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان در گالری پردیس سینمایی ملت افتتاح شد که برنامه چکش زنی و حراج این آثار روز جمعه 31 خردادماه با اجرای بهرام رادان در همین مکان برگزار می شود.
در این نمایشگاه 127 اثر از ۸۴ هنرمند برجسته از جمله کامبیز درمبخش، فخر‌الدین فخرالدینی، حسین محجوبی، یدالله کابلی خوانساری، کوروش شیشه‌گران، طاهر شیخ‌الحکمایی، جواد بختیاری، عین‌الدین صادق‌زاده، معصومه مظفری و... به نمایش گذاشته شده که قرار است بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد فروش آثار خود را به آسیب دیدگان سیل اهدا می کنند.
علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۳۱ خردادماه به گالری پردیس ملت به نشانی، خیابان ولی عصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، روبروی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی 2 مراجعه کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: