کد خبر: 3820767
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
فلاح بیان کرد:
گروه اقتصاد ــ مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار، بر استفاده از ظرفیت‌های بورس برای تأمین مالی بخش‌های فرهنگی استان آذربایجان غربی تاکید کرد.

به گزارش ایکنا، به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، یاسر فلاح، صبح امروز در دیدار با حجت‌الاسلام و المسلمین خدایاری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی اظهار کرد: امکان تأمین مالی بخش‌های فرهنگی هم از طریق ورود شرکت‌های سهامی عام به بازار سرمایه وجود دارد و هم می‌توان از اوراق اسلامی در این مسیر استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس افزود: تلاش ما بر این است که جهت سرمایه‌گذاری به سمت بازارهای مولد باشد.

فلاح اطهار کرد: آذربایجان غربی استانی تاریخی با مردمانی خوشنام است؛ میل به سرمایه‌گذاری در بورس در شهر ارومیه رشد داشته و جریانات مالی مناسبی در این شهر وجود دارد.

در این دیدار همچنین حجت‌الاسلام خدایاری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری‌ها در بورس شفاف‌تر و مشخص‌تر از سایر شیوه‌هاست و اگر بتوان رسانه‌ها را وارد بورس کرد، به آنها کمک می‌شود تا نیازهای مالی خود را تأمین کنند.

وی افزود: ما قصد واگذاری تعدادی از اماکن خود را به بخش خصوصی داریم و در صورتی که ساختارها اجازه دهد، تمایل داریم این عرضه از طریق بورس به عموم مردم صورت گیرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: