کد خبر: 3820844
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹
روح الله خدارحمی:
گروه اقتصاد ــ رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی در نشست با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر روش‌ها و تجارب بانکی، یک بانک توسعه‌ای هستیم و همه همکاران‌مان به این رسالت باور دارند.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، خدارحمی با اعلام مطلب فوق بر گسترش تعامل بانک با کمیسیون اقتصادی مجلس به خصوص در زمینه ایفای نقش توسعه ای بانک کشاورزی تأکید کرد و گفت: رسالت و گرایش اصلی بانک کشاورزی همانطور که در اساسنامه آن آمده، بر مبنای حمایت از تولید بخش کشاورزی شکل گرفته است.

وی با اشاره به چالش‌های موجود در تأمین منابع مورد نیاز بخش کشاورزی بیان کرد: به رغم محدودیت‌های موجود از عهده تکالیف مربوط به بخش کشاورزی بر آمده‌ایم.

خدارحمی گفت: تأمین منابع اصلی‌ترین چالش بانک‌های توسعه ای است و در صورت تأمین منابع ارزان، امکانات بانک کشاورزی برای اجرای مأموریت یک بانک توسعه‌ای اعم از بدنه کارشناسی قوی و دیگر امکانات مالی و فنی فراهم است.

وی از برنامه‌ریزی برای استفاده از سایر توانمندی‌ها و امکانات با هدف جبران کمبودها خبرداد و افزود: سال گذشته با سیاستی که اتخاذ کردیم هزینه تمام شده منابع کاهش یافت و با این راهکار‌ها در تلاشیم متناسب با چالش‌های امروز وضعیت خود را بهبود داده و براین چالش‌ها غلبه کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: