کد خبر: 3820956
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
در سفر مرهم محقق شد؛
گروه سلامت ــ سرپرست تیم طب فیزیکی مؤسسه ملی مرهم از ویزیت رایگان روزانه 200 نفر از مردم نیازمند شهرستان دارای بیماری‌های اسکلتی و عضلانی نیشابور خبر داد.
ویزیت رایگان روزانه 200 بیمار عضلانی و اسکلتی مردم نیشابور در سفر تیم مرهم به این شهرستانرحمت الله حافظی، سرپرست تیم طب فیزیکی و توانبخشی مؤسسه ملی مرهم، در گفت‌وگو با ایکنا، با اشاره به سفر تیمی از متخصصان طب فیزیکی به همراه تیم جراحان پلاستیک مناطق محروم به شهرستان نیشابور، از ویزیت رایگان روازنه ۲۰۰ نفر از مردم نیازمند بیماری‌های نیازمند این شهرستان در سه روز، توسط این تیم خبر داد.
وی تصریح کرد: بر خلاف تیم جراحی پلاستیک که پیش از هر سفر اعلام عمومی می‌کنند، این گروه پیش از آغاز سفر به مناطق محروم با توجه به ظرفیت تیم، سهمیه‌ای را به نهاد‌های حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی هر منطقه اختصاص داده و از آنان می‌خواهند بیماران خود را به ثبت نام و به این تیم معرفی کنند.
حافظی بیان کرد: بر اساس یافته‌های بالینی در ویزیت‌ها، برنامه درمان طراحی و مواردی را که در شهرستان امکان درمان داشته باشند، به مراکز و بیمارستان‌های اینجا ارجاع داده و در غیر این صورت به مراکز استان یا بیمارستان‌های تهران منتقل می‌شوند.
وی یادآور شد: برای تمامی این بیماران روند درمانی در صورت ارجاع به هر بیمارستانی رایگان است.
به گزارش ایکنا، تا پایان روز دوم سفر این تیم حدود 250 نفر از بیماران دچار بیماری‌های اسکلتی این شهرستان توسط این تیم ویزیت شدند و پلان درمانی آنها طراحی و به مراکز درمانی جهت ادامه درمان معرفی شدند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: