کد خبر: 3821453
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
گروه بین‌الملل ـ مراسم تودیع حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی شمالی و معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین سید هاشم موسوی به عنوان رؤسای قدیم و جدید مرکز اسلامی انگلیس برگزار شد.

به گزارش ایکنا از انگلیس؛ این مراسم روز پنجشنبه، 30 خرداد با حضور مسلمانان، علمای ساکن انگلیس و گروه‌هایی از ملیت‌های مختلف برگزار شد و نمایندگانی از اقشار مختلف به زبان‌های انگلیسی، عربی و فارسی درباره خدمات، نوآوری‌ها و شخصیت علمی و دینی حجت‌الاسلام و‌المسلمین شمالی سخنرانی کردند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شمالی در سخنان خداحافظی‌اش بر این نکته تاکید کرد که در پذیرفتن مسئولیت مرکز اسلامی همواره نیت قربة الی الله داشته و بدون چشمداشت، این وظیفه را قبول کرده است. وی توضیح داد با این حال از آنجایی که خداوند نه تنها شاکر، بلکه شکور است، توفیقات بسیاری به من عطا کرد. وی گفت اگر کاری را ولو کوچک برای خدا انجام دهیم، او با بالاترین توفیقات و برکات از کار ما تقدیر می‌کند.

وی با اشاره به سختی‌های دوران کاری و فشار روحی و جسمی در برخی از دوره‌های فعالیت که به قول وی حتی گاه به 15 دقیقه خواب در شبانه روز می‌رسید به شرکت‌کنندگان گفت در کنار همه انگیزه‌هایی که برای کمک و همکاری با حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی دارند، به شخصه از همه می‌خواهم که به کمک وی بشتابید. وی در پایان با اشاره به تاریخ 20 ساله مرکز اسلامی انگلیس در لندن از کارکنان این مرکز که در تمام 365 روز سال و بدون تعطیلی فعالیت می‌کنند، قدردانی کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: