کد خبر: 3821704
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
گروه سلامت ــ آخرین مهلت ارسال آثار هنری، ادبی و پژوهشی به جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان علوم پزشکی از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، فردا، سوم تیرماه، اعلام شد.
آخرین مهلت ارسال آثار دانشجویان به بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترتبه گزارش ایکنا؛ به نقل از مفدا، فردا، سوم تیرماه، آخرین مهلت ارسال آثار هنری و ادبی و پژوهشی به جشنواره قرآن و عترت است. دانشجویان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره تحویل و آثار ادبی و پژوهشی خود را در سامانه جشنواره بارگذاری کنند.
 
دانشجویان متقاضی شرکت در رشته‌های هنری تجسمی و تألیف کتاب، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در دانشگاه محل تحصیل تحویل دهند تا کارشناس قرآنی دانشگاه حداکثر تا فردا، سوم تیرماه، آثار دانشجویان را به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج) بالاتر از طالقانی، ورودی گالری عصر جدید دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزات بهداشت ارسال کنند.

اصل آثار تولید شده در رشته‌های خوشنویسی، نقاشی، تذهیب، معرق، منبت، تألیف کتاب لازم است به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
 
در رشته عکاسی و پوستر نیازی به چاپ اثر نیست و لازم است در صفحه شخصی شرکت‌کنندگان بارگذاری شود و فایل آثار مربوط به رشته فیلم کوتاه، اپلیکیشن و نمایش روی DVD یا CD ارسال شود.

آثار مرتبط با رشته شعر، داستان، نمایشنامه‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، مقاله، تلخیص کتاب، نقد کتاب باید در سایت ثبت‌نام جشنواره بارگذاری و مشخصات کانال مجازی نیز در سایت درج شود.

در رشته تألیف کتاب علاوه بر ارسال اصل اثر لازم است فایل اثر نیز در صفحه شخصی شرکت‌کنندگان بارگذاری و لوح فشرده تلاوت شرکت‌کنندگان در بخش آوایی نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: