کد خبر: 3821963
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
گروه هنر ــ «بهترین سال‌های زندگی ما» عنوان سریالی به کارگردانی احمد کاوری است که با پایان تصویربرداری به پخش نزدیک شد.

محمودرضا تخشید، تهیه‌کننده سریال «بهترین سال‌های زندگی ما» در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره این اثر انقلابی اظهار کرد: تصویربرداری این مجموعه چند روز پیش در تهران به پایان رسید و هم اکنون مراحل فنی آن انجام می‌شود. این سریال که در آن اتفاقات انقلاب و جنگ در آن ترسیم شده، قرار است به زودی از شبکه ۳ سیما روی آنتن رود. در ضمن این مجموعه در ۳۰ قسمت روی آنتن خواهد رفت.
وی افزود: کارگردانی این سریال را احمد کاوری بر عهده دارد و جابر قاسمعلی فیلمنامه این کار را به رشته تحریر درآورده است. قصه این کار از دهه ۳۰ آغاز شده و تا امروز ادامه دارد. در این کار سعی شده در پس قصه‌ای عاشقانه به موضوعاتی، چون انقلاب اسلامی و دفاع مقدس توجه شود. در خلاصه داستان این سریال آمده؛ یارمحمد براى فرار از گرسنگى و خشکسالى به شمال کشور مى‌رود تا شغل ماهیگیرى را پیشه کند. او که نمى‌داند ماهیگیرى آن منطقه در سلطه گردنکشى به نام تراب است، به دریا مى‌زند و مقابل تراب مى‌ایستد. وارش بیوه جواد که سال‌ها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاورى یارمحمد دل به او مى‌بندد و به تراب جواب رد مى‌دهد. تراب نقشه‌اى مى‌چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقى که هیچکس انتظارش را نمى‌کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند مى‌زند.
این تهیه‌کننده بازیگران «بهترین سال‌های زندگی ما» را چنین نام برد: علی‌رضا کمالی، بهنام تشکر، علی‌رضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، الهام طهموری، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگچاپ، آوا دارویت، قربان نجفی، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، ساناز سماواتی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی و … بازیگرانی هستند که در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: