کد خبر: 3822006
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
گروه ادب ــ کتاب «برای زِین اَب» روایت زندگی شهید مدافع حرم محمد بلباسی، از کودکی تا شهادت به زودی به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

«برای زِین اَب»؛ روایت زندگی شهید بلباسی منتشر می‌شودبه گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی نشر شهید کاظمی، محمد بلباسی یکی از شهدای مدافع حرم است که در منطقه «خان طومان» سوریه حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به همراه دیگر همرزمانش به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر مطهرش نیز هنوز به وطن بازنگشته است.

وی متولد ۱۳۵۷ است که ولادت و بزرگ شدن سه فرزند خود را دید، اما زینب او بعد از شهادتش در دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) در عملیات مستشاری در خان طومان سوریه، دیده به جهان گشود؛ زمانی که پدر، چشم از این جهان فروبست، ولی دیدگان او نظاره‌گر این طفل از آسمان‌ها است.

شخصیت چند بعدی محمد بلباسی، کتاب را خواندنی و قابل توجه کرده است. خواننده پس از خواندن این اثر، با مفهوم صحیح آتش به اختیار بودن و البته روحیه جهادی شهید در مقاطع مختلف از عمر کوتاه، اما پربرکتش آشنا می‌شود و می‌فهمد که اگر انسان از زمان خود به درستی استفاده کند و به هر اتفاقی در وقت و جایگاه خودش رسیدگی کند، دیگر هیچ چیز در زندگی، قضا نمی‌شود.

قطعاً مخاطبان کتاب «برای زِین اَب» پس از مطالعه آن با محمد بلباسی در زندگی شخصی‌اش، اردو‌های جهادی، خادمی شهدا، جهاد با نفس، سرزندگی و نشاط در امور مختلف، سفر‌های راهیان نور، مدیریت جهادی در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی و...، سفر به سوریه و مواردی دیگر همراه خواهند شد.

«برای زِین اَب» با حمایت لشکر ۲۵ کربلا و به قلم سمیه اسلامی و فاطمه قنبری به زودی به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: