کد خبر: 3822025
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
گروه هنر ــ کمانی، تهیه کننده سریال شهیدحججی با تکذیب خبر منتفی شدن ساخت سریال شهید حججی از تولید سریالی در 60 قسمت با موضوع شهدای مدافع حرم خبر داد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سعید کمانی تهیه‌کننده تلویزیون درباره توقف تولید سریال «شهید حججی» گفت: مصاحبه‌ای با من در یکی از خبرگزاری‌ها کار شد که از قول من نوشته بود اولویت تلویزیون موضوعاتی از این دست نیست! و سریال‌هایی با موضوع مدافعین حرم اولویتی در تلویزیون ندارد. من همین جا چنین موضوعی را تکذیب می‌کنم، چراکه گفته بودم در شرایط فعلی سازمان و با کاهش بودجه‌ای که داشتند، اولویتشان با کار‌هایی است که در میانه راه تولید هستند نه کار‌هایی که در مرحله نگارش به سر می‌برند که برداشت اشتباهی از صحبت من شده بود.
وی ادامه داد: ساخت سریال «شهید حججی» تنها کار تلویزیون درباره شهدای مدافع حرم نیست و باید بدانید در حال حاضر در حال نگارش سریالی هستیم که قرار است داستان زندگی و شهادت شهید حججی را هم در آن کار داشته باشیم. اگر تلویزیون مخالف ساخت این سبک سریال‌ها بود، الان سریال جدید ما را در ۶۰ قسمت در دستور کار قرار نمی‌داد که موضوع شهدای مدافع حرم داشته باشد.
این تهیه‌کننده با تاکید بر تولید مجموعه‌ای که با موضوع دفاع از حرم و محور مقاومت بوده است، افزود: دو سال از نگارش این کار ۶۰ قسمتی می‌گذرد و این روز‌ها مراحل پایانی نگارش و شروع پیش تولید را سپری می‌کنیم که یکی از کارگردان و نویسنده‌های مطرح سینما و تلویزیون به طور همزمان نگارش این سریال را به عهده دارد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: