کد خبر: 3822090
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ کارگاه توجیهی با موضوع فرآیند دریافت و تعویض مجوز مؤسسات قرآنی، چهارشنبه 26 تیرماه برگزار می‌شود.

محمد شایق، قائم مقام مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، ضمن بیان این مطلب گفت: کارگاه توجیهی با موضوع امور مربوط به تبدیل مجوز مؤسسات قرآنی، تبیین آیین‌نامه و تهیه صورت جلسه هیئت مدیره، چهارشنبه، 26 تیرماه برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه کارگاه فوق با توجه به مشکلات و مشاوره‌های درخواستی از سوی تشکل‌های قرآنی استان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: این جلسه با تدریس کریمی از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با دعوت از 120 مدیر مؤسسات قرآنی استان برپا خواهد شد.
شایق بیان کرد: بخش دیگر این کارگاه یک‌روزه، رونمایی از اپلیکیشن افق است. این اپلیکشن کاری از اتحادیه قرآنی یزد است که به منظور احیای فرهنگ قرآنی با قابلیت برگزاری مسابقات قرآن به صورت آنلاین و آفلاین و همچنین برگزاری آزمون‌های قرآنی به صورت مجازی و طراحی پنل‌های مختلف ویژه مدیران مؤسسات قرآنی و بهره‌مندی از سامانه پیامکی آن با دریافت نام کاربری و کلمه عبور از اتحادیه است.
یادآور می‌شود، این جلسه در محل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآنی یزد واقع در میدان باهنر، کوچه امیرالمؤمنین(ع) تشکیل می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: