کد خبر: 3822203
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
کانون خبرنگاران نبأ ــ رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قرارگاه ۱۹ دی باید به دنبال اجرای عملیات‌های فرهنگی باشد، اضافه کرد: دستگاه‌های دولتی باید پای کار ستادهای احیای امر به معروف و نهی از منکر باشند.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در نشست قرارگاه ۱۹ دی که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر برگزار شد، با بیان اینکه جمعیت نیروهای انقلابی و خودجوش استان قم کم نیست، اظهار کرد: حضور پر رنگ نیروهای حزب‌الهی موجب کم‌رنگ شدن هنجارشکنان می‌شود اما اکنون نیازمند ساماندهی این افراد و استفاده مطلوب از ظرفیت آن‌ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه ۱۹ دی باید به دنبال اجرای عملیات‌های فرهنگی باشد، اضافه کرد: دستگاه‌های دولتی باید پای کار ستادهای احیای امر به معروف و نهی از منکر باشند و در راستای تحقق این امر با وزیر کشور مباحث مورد نیاز را مطرح کرده‌ایم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بر لزوم تقسیم کارهای فرهنگی در میان مجموعه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: برای اینکه به نتیجه برسیم همه باید در میدان حضور داشته باشند .

انتهاي پيام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: