کد خبر: 3822273
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
گروه جامعه ــ 388 نابغه هوشمند در هفتمین دوره از مسابقات ملی نابغه‌ها با یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا برگزیدگان راهی مسابقات بین‌المللی pama2019 تایلند شوند.

به گزارش ایکنا، به نقل از باشگاه خبری کودکان هوشمند، صبح روز 13 تیرماه 98 هفتمین دوره از مسابقات ملی نابغه‌ها محاسبات ذهنی با چرتکه با حضور 388 فراگیر از سراسر ایران در سالن والیبال خیابان حجاب برگزار خواهد شد. فراگیران در 5 سطح A,B,C,D,E با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

دکتر روح الله مخبریان، مدیرعامل موسسه کودکان هوشمند گفت: هفتمین جشنواره کودکان هوشمند با حضور 388 فراگیر از 26 استان و 67 شهردر سطح کشور برگزار خواهد شد که در نوع خود رقابت بزرگ و بی‌نظیری است.

برگزیدگان این رقابت بزرگ راهی مسابقات بین المللی محاسبات ذهنی با چرتکه می‌شوند.

مدیرعامل موسسه کودکان هوشمند افزود: 5 برگزیده اول هر سطح توسط موسسه کودکان هوشمند بورسیه شرکت در مسابقات بین‌المللی معتبر PAMA این بار به میزبانی کشور تایلند خواهند شد و با فراگیران سایر کشورها به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت 388 نابغه در هفتمین جشنواره کودکان هوشمند، مسابقات ملی نابغه‌ها

دکتر مخبریان ادامه داد: موسسه کودکان هوشمند تنها نماینده رسمی انجمن بین المللی محاسبات ذهنی باچرتکهPAMAدرایران است که در سال 2016 به این انجمن ملحق شده است.

انجمن بین‌المللی PAMA انجمن جهانی محاسبات ذهنی با چرتکه متشکل از 23 کشور به نام‌های: تایوان،مالزی، تایلند، کانادا، هنگ کنگ، آمریکا، آفریقای جنوبی، ویتنام، کره، لبنان، عربستان سعودی، هند، استرالیا، جمهوری اسلامی ایران، روسیه، قزاقستان، چین، ازبکستان، امارات متحده، عربی، مصر، تاجیکستان و یمن که تازگی به این انجمن پیوسته است .

گفتنی است که آئین اختتامیه و اهدای جوایز هفتمین دوره از مسابقات ملی نابغه‌ها محاسبات ذهنی با چرتکه در سالن حافظیه برج میلاد عصر همان روز برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: