کد خبر: 3822532
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
گروه جامعه ــ فرهنگسرای انقلاب اسلامی نمایشگاه عکس‌نگاره زندگی به سبک بهشتی را در آستانه سی و هشتمین سالگرد حادثه هفتم تیر به نمایش گذاشت.

‌به گزارش ایکنا، به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ فرهنگسرای انقلاب اسلامی نمایشگاه عکس‌نگاره «زندگی به سبک بهشتی» را در آستانه سی و هشتمین سالگرد حادثه هفتم تیر به نمایش گذاشت.
 
این مجموعه شامل عکس‌نگاره‌هایی از شهید بهشتی و جملاتی از این شهید بزرگوار درباره انقلاب و سبک زندگی انقلابی است.
 
در این مجموعه جملاتی از شهید بهشتی دیده می‌شود که بیانگر نگاه ایشان به مبارزه، مدیریت و انقلاب اسلامی است. این مجموعه شامل ۲۲ پوستر در ابعاد ۵۰ در ۷۰ است. این نمایشگاه در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب اسلامی از سوم تیرماه، و در آستانه سالروز شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان برپا می‌شود و تا ۱۱ تیرماه، به کار خود ادامه می‌دهد. نگارخانه مهر در روز‌های غیرتعطیل از ساعت ۹ تا ۱۹ میزبان علاقه‌مندان است.

مراکز فرهنگی هنری، فرهنگسرا‌ها و فعالان فرهنگی و دانشجویی برای دریافت و بازنشر این مجموعه می‌توانند با شماره ۵۵۴۰۸۶۶۴ تماس بگیرند و از نحوه دریافت این مجموعه آگاه شوند.

نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۹-۵۵۴۱۹۰۵۷ تماس بگیرید.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: