کد خبر: 3826125
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
گروه مسابقات ــ برگزیدگان بیست و نهمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان در رشته‌های مختلف و در گروه‌های بانوان و آقایان معرفی شدند.

اعلام برگزیدگان جشنواره قرآنی دانشگاه فرهنگیان

به گزارش ایکنا؛ برگزیدگان بیست و نهمین دوره بخش قرآن و عترت جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در بخش‌ها و رشته‌های آوایی معرفی شدند. این مسابقات در هشت رشته در بخش بانوان و 9 رشته در بخش آقایان طی روزهای گذشته در مشهد مقدس برگزار شد.
در بخش بانوان و در رشته حفظ یک جز قرآن «فاطمه زادفلاح» از گیلان، در رشته حفظ 10 جزء «فاطمه‌سادات سجادی‌پور» از خراسان رضوی، در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم «فرزانه دهقانی‌زاده» از هرمزگان و در رشته حفظ کل قرآن «فاطمه قلی‌زاده» از استان تهران به عنوان نفرات اول معرفی شدند. همچنین «مطهره زارع» از یزد و «منیره ثابتی‌نیا» از فارس نیز به عنوان نفرات اول رشته‌های قرائت تحقیق و قرائت ترتیل معرفی شدند.
در بخش آقایان و در رشته حفظ یک جزء قرآن «جواد زنده‌دل»، از خراسان رضوی، در رشته حفظ 10 جزء «مصطفی ده‌مردنژاد» از خراسان رضوی، در رشته حفظ پنج جزء «ابراهیم حیدری» از خوزستان، در رشته حفظ 20 جزء «یوسف رحیمی» از گیلان و در حفظ کل قرآن کریم نیز «مهدی قاسمی» از استان قم موفق به کسب رتبه‌های اول شدند.
«امید سیفوری» از استان مرکزی در رشته دعا و مناجات‌خوانی، «رضا شیخ» از استان اصفهان در رشته قرائت تحقیق، «محمد اسدی» از خوزستان در رشته اذان و «علی حزبیان» در رشته قرائت ترتیل از استان خوزستان حائز رتبه‌‌های اول شدند. در رشته تواشیح و در گروه آقایان نیز گروه تواشیح استان اردبیل به مقام اول دست یافت.

در ادامه اسامی تمامی برگزیدگان این دوره از جشنواره در دو گروه بانوان و آقایان بارگذاری شده است. 

استان  نام و نام خانوادگی رشته رتبه
یزد مطهره زارع جمال آبادی تحقیق اول
خراسان رضوی طهورا سادات حسینی مجد تحقیق دوم
لرستان کیمیا حیدری تحقیق سوم
مرکزی فهیمه یار محمدی تحقیق چهارم
آذربایجان شرقی عذرا صادق نژاد تحقیق پنجم
فارس منیره ثابتی نیا ترتیل اول
یزد مهدیه سلیمی ترتیل دوم
اصفهان مریم محمدی سپهوند ترتیل سوم
خراسان جنوبی فاطمه مولایی ترتیل چهارم
مازندران الهام رنجبر ترتیل پنجم
هرمزگان فرزانه دهقانی زاده بغدادآباد حفظ بیست جزء اول
زنجان مهدیه باقری حفظ بیست جزء دوم
تهران  فائزه جلالی حفظ بیست جزء سوم
البرز زهراصحرایی حفظ بیست جزء چهارم
قم زهراحاجی باقریان حفظ بیست جزء پنجم
خراسان رضوی فاطمه سادات سجادی پور حفظ ده جزء اول
کرمانشاه مهتاب دارابی حفظ ده جزء دوم
اردبیل سمانه  پورحسین  حفظ ده جزء سوم
تهران مهدیه ابراهیمی حفظ ده جزء چهارم
لرستان  محدثه ولی پور حفظ ده جزء پنجم
تهران فاطمه قلی زاده حفظ کل اول
اصفهان مهدیه سادات طباطبایی حفظ کل  دوم
گیلان فاطمه زاد فلاح حفظ یک جزء اول
کهگیلویه وبویر احمد مریم فرخانی حفظ یک جزء دوم
خراسان جنوبی مهدیه عجم حفظ یک جزء سوم
گلستان مبینا فندرسکی حفظ یک جزء چهارم
یزد فاطمه ابوترابی حفظ یک جزء پنجم
       

 

استان  نام و نام خانوادگی رشته رتبه
خوزستان محمد اسدی اذان اول
مازندران علی حبیبی زیاری اذان دوم
مركزي محمداحمدنیا اذان سوم
خراسان رضوی محمدبرزگر نیا اذان چهارم 
چهارمحال و بختياری مجتبی کریمی آذر اذان پنجم
اصفهان رضا شیخ تحقیق اول
آذربايجان غربی علی حسینی تحقیق دوم
گلستان مهدی شالیکاری تحقیق سوم
خراسان رضوی محمدامین مجیب تحقیق چهارم 
قم محمدرضا انتظاریان تحقیق پنجم
خوزستان علی حزبیان ترتیل اول
گلستان علی غدیری ترتیل دوم
تهران محمدرضاحسین پور ترتیل سوم
خراسان رضوی محمد حسین جوکار ترتیل چهارم 
اردبیل حامد پورشیران تواشیح  اول
اردبیل سجاد نوروزی تواشیح  اول
اردبیل جواد خلقی فرد تواشیح  اول
اردبیل محمدرضا خیاط محبی تواشیح  اول
اردبیل امیررضا خانبایائی تواشیح  اول
خراسان رضوی محمد رضا حکیمی تواشیح  دوم
خراسان رضوی الیاس ترابی تواشیح  دوم
خراسان رضوی سجاد ذوالفقاری تواشیح  دوم
خراسان رضوی هادی ادیال باف مقدم تواشیح  دوم
خراسان رضوی ابوالفضل حبیبی تواشیح  دوم
کردستان علیرضا عباسی  تواشیح  سوم
کردستان مهران محمودیان  تواشیح  سوم
کردستان امیر حسن درخشان پور تواشیح  سوم
کردستان رضا اسکندری تواشیح  سوم
کردستان محمدرضا افسرالدین  تواشیح  سوم
کردستان شادمان عباسی  تواشیح  سوم
گیلان  یوسف رحیمی حفظ بیست جزء اول
خراسان شمالی سیدسجاد موسوی حفظ بیست جزء دوم
يزد محمدیعقوبی باجگانی حفظ بیست جزء سوم
خراسان رضوی موسی الرضا رمضانی مقدم حفظ بیست جزء چهارم 
خوزستان ابراهیم حیدری حفظ پنج جزء اول
لرستان علی رضا محمدی دکاموند حفظ پنج جزء دوم
كرمانشاه محمدمهدی وریر نار حفظ پنج جزء سوم
خراسان رضوی محسن محمدی دخت حفظ پنج جزء چهارم 
اردبيل علی رضایی زاویه حفظ پنج جزء پنجم
خراسان رضوی مصطفی ده مردنژاد حفظ ده جزء اول
قم سیدمحمدحسین مرتضوی بهفر حفظ ده جزء دوم
گلستان علی گوگلانی حفظ ده جزء سوم
اصفهان احسان مهرابی حفظ ده جزء چهارم 
آذربايجان غربی محمد جلیلی حفظ ده جزء پنجم
قم مهدی قاسمی حفظ کل اول
خراسان شمالی زکریا پارکار حفظ کل دوم
خراسان رضوی یاسین قربانی حفظ کل سوم
كرمان زبیربلوچ حفظ کل چهارم 
خراسان رضوی جواد زنده دل حفظ یک جزء اول
مازندران سیدمرتضی فاطمی حفظ یک جزء دوم
اردبيل رضاپورعباس حفظ یک جزء سوم
قم امیررضاهاشمی حفظ یک جزء چهارم 
گيلان محمدجوادمحمدی حفظ یک جزء پنجم
مركزي امید سیفوری دعا و مناجات خوانی اول
بوشهر علی حلاوی دعا و مناجات خوانی دوم
يزد سید علی کاظمی نسب دعا و مناجات خوانی سوم
گيلان محمدرضا ندافی دعا و مناجات خوانی چهارم 
خوزستان قاسم آلبا دعا و مناجات خوانی پنجم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: