کد خبر: 3833833
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
گروه جامعه ــ نقاط مختلف پایتخت ایران یکشنبه، 20 مردادماه، میزبان عاشقان نجوای الهی و زمزمه‌کنندگان دعای پرفیض عرفه است.

دعای عرفه کجا برویم؟به گزارش ایکنا؛ در آستانه عید سعید قربان و در روز یکشنبه 20 مردادماه (نهم ذی‌الحجه)، مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه در نقاط مختلف شهر تهران برگزار می‌شود. در این بسته خبری برخی از مهم‌ترین برنامه‌های پایتخت ایران را گرد آورده‌ایم:

آستان حضرت عبدالعظیم(ع)

مراسم باشکوه قرائت دعای پرفیض عرفه در کربلای ایران و قبله تهران، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، برگزار می‌شود.

این مراسم معنوی روز یکشنبه 20 مردادماه از ساعت 15 در مصلای بزرگ ری با نوای حجت‌الاسلام منصور باقربیک برقرار خواهد شد.

یادآور می‌شود این مراسم به صورت مستقیم از شبکه پنج سیما و شبکه رادیویی تهران پخش می‌شود.

دانشگاه تهران

مراسم دعای عرفه با نوای حجت‌الاسلام مرتضی وافی در مسجد دانشگاه تهران برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت 14 آغاز می‌شود و در حاشیه آن ویژه‌برنامه‌ای نیز برای کودکان تدارک دیده شده است.

ورود از درهای شرقی و غربی دانشگاه برای عموم آزاد است.

دانشگاه علم و صنعت

مراسم پرفیض دعای عرفه با نوای حجت‌الاسلام سلامت در مسجد دانشگاه علم وصنعت برگزار می‌شود. این مراسم یکشنبه 20 مردادماه از ساعت 16 آغاز می‌شود.

دانشگاه صنعتی شریف

مراسم قرائت دعای عرفه با نوای حجت‌الاسلام قاسمیان، یکشنبه 20 مردادماه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت 15 آغاز می‌شود.

مصلای تهران

مراسم دعای عرفه در مصلای امام خمینی(ره) تهران، در جوار پیکر مطهر سه شهید گمنام دفاع مقدس و با حضور خانواده‌های معظم شهدای منا، یک‌شنبه ۲۰ مردادماه در شبستان اصلی مصلی برگزار می‌شود. در این مراسم که از ساعت 16 آغاز می‌شود، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان سخنرانی می‌کند.

مجموعه فرهنگی سرچشمه

مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه یکشنبه ۲۰ مرداد از ساعت ۱۵:۳۰ در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار می‌شود. در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری سخنرانی می‌کند و داود درودیان به مداحی می‌‌پردازد. 

محفل روضه الزهرا(س)

مراسم دعای عرفه در محفل روضه الزهرا(س) با سخنرانی و مداحی مهدی مبینی‌پور به نشانی رسالت، نرسیده به خیابان کرمان جنوبی، بوستان کریمان از ساعت 16 الی 20:30 برگزار می‌شود.

هیئت متوسلین به حضرت علی اصغر

مراسم قرائت دعای عرفه در هیئت متوسلین به حضرت علی اصغر، یکشنبه 20 مردادماه با نوای سعید هدایتیان و مداحی مهدی غیاثی برگزار می‌شود. 

این مراسم از ساعت 17 الی 20 در پیچ شمیران، ابتدای شریعتی، کوچه یونسی‌زاده برگزار می‌شود. 

مسجد جامع المهدی(عج)

مراسم قرائت دعای عرفه یکشنبه 20 مردادماه در مسجد جامع‌ المهدی(عج) با نوای حجت‌الاسلام کاظم قادری برگزار می‌شود. 

این مراسم از ساعت 15 الی 19 در  مجیدیه جنوبی، خیابان استاد حسن بنا، مسجد جامع المهدی برقرار است.

مسجد حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع)

مراسم قرائت دعای عرفه یکشنبه 20 مردادماه در مسجد حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) با نوای زهیر سازگار و کاظم غفارنژاد برگزار می‌شود. 

این مراسم از ساعت 16:30 الی 20 در انتهای اتابک، نرسیده به اتوبان بعثت، مسجد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برقرار است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: