کد خبر: 3834784
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
کانون خبرنگاران نبأ ــ معاون فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت گفت: برای گردآوری عنایات و کرامات حضرت معصومه(س) در سفرهای سفیران کریمه گروهی تشکیل شده است تا بتوانیم این عنایات را مستندسازی و بعد از فرآوری محتوا در قالب‌های ادبی منتشر کرده و در دسترس علاقه‌مندان قرار دهیم.

عنایات حضرت معصومه(س) در سفرهای سفیران کریمه مستندسازی می‌شود

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ،  حجت‌الاسلام مهدی احمدی، معاون فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت روز گذشته، 22 مرداد در دیدار سفیران کریمه با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم که در سالن محراب حرم مطهر حضرت معصومه(س) انجام شد، با بیان اینکه تمام بخش‌های آستان مقدس در اعزام سفیران کریمه مشارکت داشته‌اند، اظهار کرد: این برنامه با همت و مشارکت خادمان حرم مطهر در بخش‌های مختلف دنبال شده است.

وی از شناسایی نقاط ضعف برنامه سفیران کریمه یاد کرد و افزود: امیدواریم سال آینده با رفع نقاط ضعف و برخی خلأهای موجود بتوانیم گسترش حرکت سفیران کریمه را رقم بزنیم.

معاون فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل‌ بیت(س) گفت: سفیران کریمه متشکل از خادم؛ نماد خدمتگزاری به زائر، روحانی؛ نماد فعالیت دینی و فرهنگی آستان مقدس، مداح؛ نماد معرفی معصومین(ع) و پرچم حرم مطهر؛ نماد معنویت حرم مطهر است.

وی ادامه داد: برای گردآوری عنایات و کرامات حضرت معصومه(س) در سفرهای سفیران کریمه گروهی تشکیل شده است تا بتوانیم این عنایات را مستندسازی و بعد از فرآوری محتوا در قالب‌های ادبی منتشر کرده و بتوانیم در دسترس علاقه‌مندان و محبان اهل‌ بیت(ع) قرار دهیم.

جلال بيطرفان

انتهای پيام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: