کد خبر: 3835134
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
گروه حوزه‌های علمیه ــ پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران در سطح دو (کارشناسی) از ۲۳ تیرماه آغاز شده و تا ۵ شهریور ادامه دارد. 
پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران تا 5 شهریورماهبه گزارش ایکنا، پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران در سطح دو (کارشناسی) از ۲۳ تیرماه همزمان با ولادت باسعادت علی بن موسی الرضا(ع) آغاز شد و تا ۵ شهریور ادامه دارد.
پذیرش در سطح دو حوزه از دو مقطع تحصیلی دیپلم و پایان دوره اول متوسطه صورت می‌گیرد و داوطلبان دارای مدرک دیپلم با گذراندن ۱۹۰ واحد درسی در ۵ سال و داوطلبان دارای گواهی پایان دوره اول متوسطه با گذراندن ۲۶۶ واحد درسی در ۷ سال می‌توانند دانشنامه سطح دو (کارشناسی) دریافت کنند.
دوره تحصیلی سطح دو برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم به دو صورت تمام وقت و پاره وقت اجرا می‌شود.
دوره پاره وقت برای افرادی طراحی شده است که به دلیل اشتغالات دیگر امکان حضور کمتری در مدارس علمیه را دارند و به همین دلیل در این دوره تعداد واحد کمتری در هر نیمسال ارائه می‌شود.
طلاب در سطح دو پس از گذراندن دو پنجم واحدهای درسی می‌توانند در صورت ضرورت به دوره غیر حضوری منتقل شوند و بقیه دروس خود را با انتقال به مرکز آموزش‌های غیر حضوری به صورت مجازی بگذرانند.
در حال حاضر بالغ بر ۴۰۰ مدرسه علمیه خواهران سطح دو در سراسر کشور وجود دارد و داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به مدارس علمیه خواهران سراسر کشور و یا پایگاه اینترنتی www.whc.ir مراجعه کنند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: