کد خبر: 3835566
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ خانه‌های قرآنی که عضو اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت اصفهان می‌شوند، 10 جلد قرآن هدیه دریافت می‌کنند.

به گزارش ایکنا؛ شرایطی فراهم شده‌ است تا خانه‌های قرآن شهری و روستایی که به اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت اصفهان در می‌آید از قرآن‌های هدیه بهره‌مند شوند.

بنا بر گفته حسین خاکساری هرندی «این تمهیدات جدای از بهره‌مندی از دیگر خدمات اتحادیه به مؤسسات قرآنی عضو اتحادیه است، چنانکه شش خانه قرآن از شهرستان سمیرم طی پنج‌‌شنبه، 24 مردادماه به عضویت اتحادیه درآمدند که هر کدام از 10 جلد قرآن هدیه بهره‌مند شدند».

همچنین اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان اصفهان به منظور بهره‌مندی مؤسسات و مراکز قرآنی، مهدکودک‌ها، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس در زمینه بیمه مسئولیت مدنی مدیران در مراکز آموزشی و فرهنگی در قبال قرآن آموزان، دانش‌آموزان و فراگیران و همچنین بیمه‌نامه مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان و مراجعان و همچنین سفرهای زیارتی و تفریحی و بیمه تکمیلی کارکنان خود با شرکت سهامی «بیمه ما» تفاهم‌نامه همکاری بسته است.

مؤسسات و مراکز قرآنی می‌توانند درخواست خود را به نشانی etehadyeisf@gmail.com ارسال کنند و یا از طریق فاکس به شماره 32360007 ارسال کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: