کد خبر: 3835598
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
از سوی ستاد اجرایی فرمان امام‌(ره)؛
گروه جامعه ــ‌ طرح ۲۱۳ هزار اطعام در روز عید غدیر به همت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با کمک گروه‌های مردمی برای توزیع در ۵۰ نقطه محروم از ۱۴ استان کشور کلید خورد.

به گزارش ایکنا؛ به نقل از ستاد اجرایی فرمان امام(ره)؛ محمد مخبر‌، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره)، در آیین ارسال ۲۱۳ هزار بسته غذایی به‌مناسب عید غدیرخم اظهار کرد: مأموریت اصلی ستاد اجرایی، توانمندسازی اقتصادی مردم در مناطق محروم با محوریت اشتغال است.

وی ادامه داد: بر این اساس در شش هزار روستا در زمینه اشتغال‌زایی در حال فعالیت هستیم و سال گذشته ۸۱ هزار شغل را ایجاد کردیم و امسال هم متعهد به ایجاد ۱۰۰ هزار شغل شده‌ایم که در چهار ماه نخست سال از برنامه خود جلوتر هستیم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) بیان کرد: مقام معظم رهبری تأکید کرده‌اند که ما از کمک‌های موردی در مناطق کم برخوردار غافل نشویم؛ کمک به بیماران سرطانی، کاشت حلزون گوش برای کودکان ناشنوا، وام قرض‌الحسنه و ... نمونه‌ای از این فعالیت‌ها هستند.

مخبر با اشاره به فعالیت‌های ستاد در حوادث غیرمترقبه گفت: در حادثه سیل و پس از آن کمک‌های گسترده‌ای توسط ستاد به این مناطق شد؛ از جمله این خدمات توزیع بسته‌های مواد غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات، قند، شکر و ... در این مناطق بود. امروز هم ۲۱۳ هزار بسته مواد غذایی توسط نیرو‌های جهادی و مردمی بسته‌بندی می‌شود و تا روز عید غدیرخم در ۵۰ نقطه از ۱۴ استان کشور توزیع می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) افزود: در برخی مناطق کم برخوردار استان تهران و حاشیه پایتخت نیز در روز عید غدیر ۱۴ ایستگاه برای اطعام برپا می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام‌(ره) به‌ همراه مدیران این مجموعه با حضور در جمع گروه‌های مردمی در جریان بسته‌بندی این مواد غذایی قرار گرفتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: