کد خبر: 3835763
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
شیران خبر داد:
گروه جامعه ــ مدیرکل کمیته امداد استان تهران از آغاز پویش «تا مهر با همدلی» با هدف تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان نیازمند خبر داد.

آغاز پویش «تا مهر با همدلی»به گزارش ایکنا، به نقل از کمیته امداد تهران؛ حمیدرضا شیران، مدیرکل کمیته امداد استان تهران، با بیان اینکه یکشنبه 27 مردادماه، ساعت 18 همایشی در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود، گفت: این همایش با حضور حامیان، خیران تأثیرگذار، ورزشکاران و هنرمندان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این همایش علاوه بر آغاز رسمی پویش «تا مهر با همدلی» از تعدادی از حامیان و خیران تأثیرگذار نیز تجلیل می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از 12 هزار و 667 دانش‌آموز نیازمند در استان تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: این پویش برای تهیه و تأمین لوازم‌التحریر دانش‌آموزان راه‌اندازی شده است.

شیران به نحوه شرکت در این پویش اشاره کرد و ادامه داد: نیکوکاران و خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *724*2222# ، شماره ثابت 7355 گزینه 4، درگاه پرداخت اینترنتی به نشانی http://tehran.emdad.ir/fa/pay و حامی آرزوها به نشانی hamdeli/http://hamiarezooha.ir در این پویش شرکت کنند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مردم نیک‌اندیش و نوع‌دوست استان تهران به دلیل همراهی و همیاری کمیته امداد در کمک به نیازمندان، از همه خیران و نیکوکاران دعوت کرد در آستانه فرار رسیدن سال نو تحصیلی با پیوستن به پویش «تا مهربا همدلی» برای تحصیل دانش‌آموزان نیازمند قدم‌های مؤثری بردارند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: