کد خبر: 3836112
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
گروه هنر ــ «آواهای طهران» به کارگردانی ابراهیم مولائی و تهیه‌کنندگی موسیقی ایرانیان با مشارکت و حمایت دبیرخانه ستاد راهبری مرکزی ساماندهی مشارکت‌های اجتماعی در محلات شهر تهران، از شهریور ماه سال جاری تولید و منتشر می‌شود.

به گزارش ایکنا، ابراهیم مولائی ایلخچی کارگردان هنری «آوا‌های طهران» درباره جزئیات این برنامه گفت: موضوع این اثر تصویری، گفت‌و‌گو با هنرمندان عرصه موسیقی ایرانی است و فصل اول با عنوان «آوا‌های طهران» در ۱۲ قسمت تولید می‌شود و انتشار آن از طریق موسیقی ایرانیان خواهد بود. هر یک از این گفت‌و‌گو‌ها در یکی از سرا‌های محله شهر تهران صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به میهمانانی که در فصل اول با آن‌ها گفت‌وگو خواهد شد، توضیح داد: در این ۱۲ قسمت با هنرمندان مختلف موسیقی جدی ایران از جمله آهنگسازان، خواننده‌ها و ... که به‌صورت فعال در داخل و خارج از کشور در زمینه تولید موسیقی جدی ایران فعالیت دارند و کمتر تریبون رسانه‌ها در اختیارشان قرار گرفته است به بحث خواهیم پرداخت.»

کارگردان هنری «آوا‌های طهران» تصریح کرد: تهیه‌کننده و انتشار دهنده «آوا‌های طهران»، سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان است. ستاد مدیریت محله شهرداری تهران هم با توجه به احساس وظیفه‌ای که در قبال مسائل فرهنگی و هنری از جمله موسیقی به ویژه در سطح محله‌های شهر تهران داشتند در این زمینه ورود کردند و با سایت موسیقی ایرانیان همراه شدند.
 
مولایی درباره فعالیت‌های این مجموعه برای تولید این برنامه عنوان کرد: مدت‌هاست موسیقی ایرانیان به صورت جدی با هدف اعتلای موسیقی جدی ایرانی به شکل‌های مختلف فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد که آوا‌های طهران نیز در ادامه همین مسیر هنری است و امیدوارم مورد قبول مخاطبان قرار گیرد.
 
انتهای پیام
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: