کد خبر: 3836211
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
گروه هنر ــ «ترور خاموش» عنوان سریالی تلویزیونی است که در 31 قسمت تولید شده و از 23 شهریورماه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

احمد معظمی، کارگردان سریال «ترور خاموش» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایکنا اظهار کرد: این سریال از ۲۳ شهریورماه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این مجموعه در ۳۱ قسمت تولید شده و در آن به معضلاتی که برخی خانواده‌های ایرانی با آن درگیرند می‌پردازد. 

این فیلمساز ادامه داد: تصویربرداری ترور خاموش از ۹ ماه پیش آغاز شده و هفت ماه ادامه داشت. سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری، رضا مولایی، سامیه لک، مهدخت مولایی، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف زاده، حسین سحرخیز، سمیرا حسینی، آناهیتا افشار، سپیده خداوردی و شایسته ایرانی از بازیگران این مجموعه هستند.

وی با بیان اینکه ابوالفضل صفری تهیه این کار را بر عهده دارد، گفت: این سریال بعد از پایان مجموعه بوی باران پخش خواهد شد. در این اثر سعی شده به تأثیر سبک زندگی در فراز و فرودهای خانواده اشاره شود.

معظمی در پایان خبر خود آورده است: بخش عمده این سریال در تهران جلوی دوربین رفته است، اما بخشی از ترور خاموش نیز در قزوین، دماوند و شمیرانات تصویربرداری شده است.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: