کد خبر: 3836233
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
گروه اقتصاد ــ مراسم رونمایی از نوسازی ناوگان موتوری توزیع‌کنندگان شبکه پستی با حضور حسین نعمتی، معاون وزیر ارتباطات، سلیمان توکلی عضو هیئت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، محمدی، مدیرعامل شرکت نیرو محرکه و جمعی از مدیران شرکت پست و توزیع‌کنندگان این شرکت برگزار شد.

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سلیمان توکلی، در این مراسم با اشاره به تفاهمنامه منعقد شده با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: بانك قرض الحسنه مهرایران امروز متولی منابع مالی پروژه‌ی نوسازی ناوگان موتوری شركت پست است.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران ادامه داد: ما در این مسیر به محیط زیست کمک کردیم؛ زیرا آلودگی یك موتور بین ۷ تا ۱۳ برابر وانت‌پیكان است. در حال حاضر ۱۹۱۶ فقره تسهیلات برای نوسازی ناوگان پرداخت شده و ۲۳۴ فقره تسهیلات دیگر هم در دست اقدام است كه در مجموع ۱۴۰ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای این موتور‌ها پرداخت شده است.
در ادامه، حسین نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست در این مراسم اظهار داشت: شبکه پستی کشور رسالت و اهمیت زیادی در ارائه خدمت به شهروندان اقصی‌نقاط کشور از شهر و روستان و بخش و كلان‌شهر دارد و این ماموریت هر روز رو به رشد است.
وی افزود: برای این که این شبکه پایدار و مستدام باشد و به ماموریت خود عمل کند، توجه به بخش‌های مختلف انکارناپذیر است. ناوگان موتوری هم از بخش‌های جدی است كه با حمایت بانك قرض‌الحسنه مهر ایران و شركت نیرومحركه نوسازی شده است.
مدیرعامل شرکت ملی پست ادامه داد: بیش از ۲۰۰۰ دستگاه موتور به این عرصه اضافه و ناوگان موتوری پست نوسازی شده است؛ اما این شروع کار ماست. امیدواریم در قدم بعدی سال آینده بتوانیم ناوگان موتوری را به موتور‌های برقی مجهز کنیم. این اقدامات در راستای توجه به محیط زیست انجام می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: