کد خبر: 3836493
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
گروه هنر ــ به دلیل تقارن تقویم جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» با عزاداری‌های دهه اول محرم، این رویداد حوزه تجسمی آبان‌ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، وحید نمازی رئیس حوزه هنری استان خراسان شمالی با اعلام این خبر و تمدید مهلت زمان دریافت آثار تا ۳۱ مردادماه گفت: جشنواره کارتون و کاریکاتور همواره تقویم ثابتی داشته و در تابستان برگزار شده است، اما به دلیل این‌که اختتامیه جشنواره بر اساس این تقویم مقارن با دهه اول محرم بود، جشنواره در نیمه اول آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: ضمن اینکه جشنواره کارتون و کاریکاتور امسال ده ساله می‌شود، تصمیم داشتیم بخش‌ها و اتفاقات ویژه‌تری را برای آن در نظر بگیریم که با فرصت بیشتر میسر است.

نمازی از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۳۱ مرداد برای شرکت‌کنندگان خبر داد و تصریح کرد: به دلیل جابه‌جایی زمان برگزاری جشنواره تا ۳۱ مردادماه به شرکت‌کنندگان فرصت داده‌ایم تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. از طرفی «چلگی» نیز به پایان رسیده و آثار برگزیدگان آن نیز در جشنواره شرکت داده خواهد شد.

دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» به همت حوزه هنری استان خراسان شمالی و مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر آبا‌ن‌ماه در شهر بجنورد برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: