کد خبر: 3836500
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
رئیس سازمان حج و زیارت:
گروه هنر ــ رئیس سازمان حج و زیارت در نشست با اصحاب رسانه از تلاش گروه اعزامی رسانه ملی برای پوشش دقیق و مناسب اخبار که موجب آرامش خاطر خانواده زائران شد قدردانی کرد.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، علی‌رضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت در نشست خبری مشترک با نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی از تلاش گروه اعزامی رسانه ملی که با انتقال دقیق و مناسب اخبار و رویداد‌های حج امسال و جلوگیری از شایعات، موجب آرامش خانواده‌ها را فراهم کرد، تشکر و قدردانی کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت در پاسخ به اینکه چرا با وجود ادعای دولت میزبان در زمینه صدور ۶۳۰ مجوز رسانه‌ای برای نمایندگان رسانه‌های جهان و اعلام اسامی‌گروه‌های رسانه‌ای از چهار ماه قبل، مجوزی برای خبرنگاران ایرانی در ایام حج صادر نشده گفت: صدور این تعداد مجوز برای سایرین و خودداری از صدور مجوز برای رسانه‌های ایرانی، آسیب و ایرادی جدی است که باید پیگیری شود.

وی از تشکیل بیست و دو کارگروه آسیب شناسی برای حج امسال در سازمان حج و زیارت خبر داد و تصریح کرد: این گروه‌ها از چهاردهم ذی‌حجه کار خود را شروع کرده‌اند تا آنچه را که اجراء شد با آنچه توافق شده بود، تطبیق دهند تا برای سال‌های آینده این نقایص کاهش یابد.

رشیدیان در عین حال میزان همکاری دولت میزبان را نسبت به سال‌های قبل خوب ارزیابی کرد و گفت: برخلاف فضای منفی رسانه‌های این کشور، اما با تغییر مسئول موسسه مطوفی ایران و تعاملاتی که با وزارت حج عربستان داشتیم، احساس کردیم در تلاش‌اند نسبت به سال‌های قبل خدمات بهتری ارائه کنند.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: