کد خبر: 3836634
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
گروه هنر ــ برنامه «اسلام دات کات» (Islampuntocom) در شبکه هیسپان تی‌وی این هفته موضوع تعلیم و تربیت اسلامی و ارکان آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش ایکنا، برنامه «اسلام دات کات» (Islampuntocom) در شبکه هیسپان تی‌وی این هفته موضوع تعلیم و تربیت اسلامی و ارکان آن را مورد بررسی قرار می‌دهد. «سهیل اسعد» مجری و کارشناس آرژانتینی تبار هیسپان تی وی این هفته در برنامه «اسلام دات کام» موضوع تعلیم و تربیت در اسلام، جایگاه آموزش و شیوه رفتار اسلامی را در مقایسه با سایر نظریه‌های تربیتی مورد بررسی قرار می‌دهد.

تعلیم و تربیت از موضوعات اساسی هر جامعه است و یکی از نشانه‌های رشد کشورها، کیفیت و کمیت آموزش و شیوه‌های تربیتی آن جامعه محسوب می‌شود. در این قسمت از برنامه «اسلام دات کام» به این نکته مهم در شیوه زندگی اسلامی پرداخته می‌شود. استفاده از ویدئو کلیپ‌های مربوط با موضوع برنامه و کارشناسانی که از طریق ارتباط تصویری، میهمان برنامه می‌شوند، قسمت‌های مختلف «اسلام دات کام» را تشکیل می‌دهند.

«اسلام دات کام» چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران به مدت ۲۵ دقیقه روی آنتن هیسپان تی وی خواهد رفت و پنجشنبه ساعت ۲۰:۳۰ و جمعه ساعات ۰۴:۳۰، ۱۰:۳۰ بازپخش خواهد شد.

نگاهی به حملات پهپادی انصارالله به میدان نفتی عربستان

حملات پهپادی انصارالله یمن به میدان نفتی الشیبه در عربستان و واکنش‌های مختلف به این رویداد در برنامه این هفته «جریان خاورمیانه» (MidEasTream) شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت‌و‌گو قرار خواهد گرفت. این برنامه با اشاره حمله پهپادی به میدان نفتی الشیبه که چیزی حدود یک میلیون بشکه نفت در روز تولید می‌کرد به بررسی سخنان سخنگوی جنبش انصارالله درباره این حمله که با 10 پهپاد صورت گرفت و ضربه سنگینی به آل سعود و تاسیسات نفتی این مرکز وارد کرد می‌پردازد.

این برنامه در ادامه با نگاهی به واکنش رسانه‌های غربی و مهم دنیا درخصوص این حمله پهپادی به بحث و تبادل نظر پیرامون جنایت‌های عربستان و امارات در جنگ با یمن، تصمیم اماراتی‌ها برای خروج از یمن و سفر هیاتی از جنبش انصارالله یمن به ایران و دیدار با آیت‌الله خامنه‌ای و واکنش رسانه‌های غربی و سعودی به این دیدار خواهد پرداخت.

این برنامه همچنین توافق شورای نظامی حاکم در سودان با گروه اصلی مخالفان در این کشور بر سر یک اعلامیه قانون اساسی را مورد واکاوی قرار داده و اعتراضات ماه های اخیر در کشور سودان و سرکوب معترضان توسط شورای نظامی در این کشور را بررسی خواهد کرد. تقسیم قدرت در سودان و برگزاری انتخابات آزاد در پی این توافق و واکنش کشورهایی مانند عربستان، مصر و امارات به این توافق نیز از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه خواهد بود.

برنامه «جریان خاورمیانه» به تهیه‌کنندگی مروه عثمان ساعت 00:03 بامداد شنبه 2 شهریور از شبکه پرس تی وی پخش خواهد شد. تکرار این برنامه شنبه ساعت 08:00، دوشنبه ساعت 04:00 و 15:00، سه شنبه ساعت 21:00، پنجشنبه ساعت 19:00 و جمعه ساعت 13:00 پخش می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: