کد خبر: 3836971
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ کاروان طرح اسوه همزمان با برپایی یازدهمین دوره این طرح، به استان گلستان و شهرهای سیل‌زده این استان رفته است تا در کنار اجرای برنامه‌های قرآنی،‌ در فعالیت‌های جهادی نیز مشارکت داشته باشد.

حضور کاروان طرح اُسوه در مناطق سیل‌زده استان گلستان + عکس

به گزارش ایکنا؛ با توجه به در پیش بودن یازدهمین دوره حضوری طرح آموزشی - تربیتی اُسوه که مطابق تقویم زمانی سالانه، در اواخر تابستان برگزار می‌شود، مجریان این طرح تصمیم گرفتند تا این دوره با محوریت اجرای محافل قرآنی و هنرنمایی قاریان و حافظان نوجوان در شهرهای سیل‌زده استان گلستان از جمله آق‌قلا و گمیشان برگزار شود تا ضمن ادای وظیفه از ناحیه اعضای این طرح قرآنی، از هم‌اکنون توجه به تکالیف و مسئولیت‌های اجتماعی و ضرورت هدیه شادی و نشاط معنوی به هم‌وطنان مصیبت‌دیده، به این نوجوانان نخبه قرآنی به‌ صورت عملی آموزش داده شود.

بر همین اساس یازدهمین دوره طرح اسوه، با محوریت اجرای محافل قرآنی و هنرنمایی قاریان و حافظان نوجوان در شهرهای سیل‌زده استان گلستان از جمله «آق‌قلا» و «گمیشان» از روز گذشته آغاز شده است.

کاروان اُسوه با بیش از پنجاه عضو پس از ورود به گرگان، فعالیت خود را از عصر جمعه، 1 شهریورماه، با برگزاری محافل قرآنی در سه روستای آق‌قلا آغاز کرد. در کنار اجرای برنامه‌های قرآنی، مشارکت در فعالیت‌های جهادی هم در دستور کار قرار دارد.

حضور کاروان طرح اُسوه در مناطق سیل زده استان گلستان + عکس

حضور کاروان طرح اُسوه در مناطق سیل زده استان گلستان + عکس

حضور کاروان طرح اُسوه در مناطق سیل زده استان گلستان + عکس

انتهای پیام 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: