کد خبر: 3837255
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
کانون خبرنگاران نبأ ــ مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی دانش‌آموزی در دبیرستان و پیش‌دانشگاهی شهدای لطیفی شهرستان املش برگزار شد.
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی دانش‌آموزی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، رئیس و معاونان آموزش و پرورش شهرستان املش و دانش‌آموزان بسیجی در دبیرستان و پیش‌دانشگاهی شهدای لطیفی املش برگزار شد.
سرهنگ پاسدار حمید یحیی‌پور، فرمانده سپاه ناحیه املش در حاشیه این مراسم گفت: یکی از اهداف این اردوی جهادی، مرمت و به‌سازی مدارس اعم از رنگ‌آمیزی، دیواره‌نویسی و زیباسازی مدرسه برای سال تحصیلی جدید توسط دانش‌آموزان بسیجی با همکاری آموزش و پرورش و قرارگاه بسیج سازندگی سپاه در قالب طرح هجرت است.
افتتاحیه اردوهای جهادی دانش‌آموزی در املش
افتتاحیه اردوهای جهادی دانش‌آموزی در املش
افتتاحیه اردوهای جهادی دانش‌آموزی در املش
دیدار با مدیرآزاده بسیجی جهاد کشاورزی املش
به مناسبت ایام ورود آزادگان سرافراز به میهن، فرمانده و مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه املش با صفری، سرپرست جهاد کشاورزی این شهرستان و از آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.
افتتاحیه اردوهای جهادی دانش‌آموزی در املش
در این دیدار طرح‌ها و پروژه‌های جهاد کشاورزی در دهستان‌های سمام و کجید و بخش مرکزی املش و بخش رانکوه مورد بررسی قرار گرفت.
اعزام نوجوانان مسجدی به زیارت امام رضا(ع)
با بدرقه فرمانده پایگاه شهید جبار رمضانی، مدیر کانون پیامبر اکرم(ص) و مدیر مرکز فرهنگی و قرآنی مسجد و بقعه متبرکه امامزاده سیدابراهیم(ع)، امام جماعت مسجد شهدای املش و خانواده‌ها، ۲۰ نفر از نوجوانان مسجدی در راستای اجرای طرح اوقات فراغت تابستانی به اردوی فرهنگی، تربیتی و زیارتی حرم مطهر امام رضا(ع) اعزام شدند.
افتتاحیه اردوهای جهادی دانش‌آموزی در املش
در این اردوی شش روزه، نوجوانان مسجدی ضمن زیارت بارگاه منور و ملکوتی امام رضا(ع) از برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، تربیتی و تفریحی در مشهد مقدس بهره‌مند می‌شوند.
الیاس عبداله‌پور
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: