کد خبر: 3837308
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
گروه بین‌الملل ــ حضور یک بانوی مدلینگ عراقی در مسجد جامع «نداء الاسلام» بغداد و به اشتراک‌ گذاشتن تصاویر خود در شبکه‌های اجتماعی با اعتراض شدید اداره اهل‌سنت عراق مواجه شده است.  

آماده // جنجال حضور بانوی مدلینگ در مسجد اهل سنت عراق 

به گزارش ایکنا؛ به نقل از پایگاه خبری «روسیا الیوم»، «جیهان هاشم»، مدلینگ عراقی، طی چند روز گذشته تصاویری را از حضور خود در مسجد نداءالاسلام، که متعلق به اهل‌سنت است، در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.
 
به دنبال انتشار این تصاویر، اداره اوقاف اهل‌سنت عراق به این اقدام واکنش نشان داد و در بیانیه‌ای تأکید کرد: پس از انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی، «عبداللطیف الهمیم»، رئیس اداره، دستور تشکیل یک کمیته تحقیقاتی به ریاست «سیدطه عبد مرزوک»، مدیر اوقاف منطقه «الرصافه» بغداد و عضویت شماری از روحانیون اهل‌سنت این کشور را صادر کرده است.
 
در این بیانیه آمده‌ است: نتایج تحقیقات ثابت کرده‌ که جیهان هاشم در خارج از ساعات کار مسجد و بدون دریافت مجوز رسمی وارد مسجد شده و این برخلاف قوانین است.
 
این اداره با تأکید بر این‌که به زودی دادخواستی قضایی علیه او به دادگاه ارائه خواهد شد، اعلام کرد: این اقدام خارج از عرف عموم است و مساجد مکان‌هایی برای عبادت هستند نه عکس‌برداری و خودنمایی.
 
جنجال حضور بانوی مدلینگ در مسجد اهل سنت عراق 
 
جنجال حضور بانوی مدلینگ در مسجد اهل سنت عراق 
 
جنجال حضور بانوی مدلینگ در مسجد اهل سنت عراق 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: