کد خبر: 3840121
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
حجت‌الاسلام امیدیان خبر داد:
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت لرستان از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به 2 مؤسسه قرآنی شهرستان‌ها ازنا و دورود لرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام مهدی امیدیان، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا ضمن بیان این مطلب گفت: بنا بر مصوبه سیزدهمین جلسه هیئت‌مدیره اتحادیه قرآنی لرستان که مردادماه و به میزبانی مؤسسه ساجدین شهرستان دورود و با برنامه دیدار اعضای هیئت‌مدیره اتحادیه قرآنی لرستان با نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی انجام شد، معرفی مؤسسات قرآنی دورود و ازنا به بانک‌های عامل جهت دریافت وام قرض‌الحسنه در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: بر این اساس، شش مؤسسه قرآنی شهرستان ازنا و 14 مؤسسه قرآنی شهرستان دورود جهت دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه پنج میلیون تومانی، مجموعاً 100 میلیون تومان به بانک عامل معرفی شدند که برخی از آنها تسهیلاتشان را دریافت و فرآیند برخی در حال سپری شدن است.
امیدیان با اشاره به اینکه طبق روال سال گذشته برای حضور فعالان قرآنی در اربعین تدابیری اندیشیده شده است، بیان کرد: در نظر داریم تا موکب‌هایی را طبق روال سال گذشته برپا کنیم تا از ظرفیت قرآنی استان در راه خدمت به زائران حسینی استفاده شود که جزئیات بیشتر آن پس از قطعی شدن اعلام خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: