کد خبر: 1178282
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۴
معاون پرورشی اداره كل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت 42 برنامه فرهنگی ـ قرآنی در كانون‌های پرورش فكری كودكان و نوجوانان زاهدان در حال انجام است.

گروه فعاليت‌های قرآنی: معاون پرورشی اداره كل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: 42 برنامه فرهنگی ـ قرآنی در كانون‌های پرورش فكری كودكان و نوجوانان زاهدان در حال انجام است.


غلامرضا محمد قاسمی، مديركل آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان روز شنبه، هفتم بهمن‌ماه در نشست شورای معاونين، رؤسای پرديس‌های مطهری، رسالت و مسئولان كانون‌های پرورش فكری كودكان و نوجوانان زاهدان، گفت: تحولات نوين دنيا و بيداری اسلامی ملت‌های منطقه، مديون انقلاب اسلامی ايران و قيام 15 خرداد 1342 است.


مديركل آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان با تأكيد بر پاسداشت ايام الله دهه فجر با برگزاری برنامه‌های با نشاط و پويا، گفت: برپايی هر چه باشكوهتر ويژه برنامه‌های اين ايام، شكوه و عظمت انقلاب را به دشمنان متذكر خواهد نمود.


وی همچنين رشد شاخص‌های آموزشی را از اولويت‌های آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگيان عنوان كرد و افزود: دانشگاه فرهنگيان با بيش از دوهزار دانشجو از بهمن‌ماه امسال رسما آغاز به كار می‌كند.


فنودی، معاون پرورشی اداره كل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان هم در اين نشست با اشاره به برنامه‌های متنوع دهه مبارك فجر در مدارس، گفت: 42 برنامه فرهنگی ـ قرآنی در كانون‌های پرورش فكری كودكان و نوجوانان در حال انجام است.


معاون پرورشی اداره كل آموزش و پرورش استان ارتباط كانون‌های پرورش فكری كودكان و نوجوانان با آموزش و پرورش را نقطه عطفی در راستای گسترش تعاليم دينی و فرهنگی دانست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: