کد خبر: 1663626
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۸۷ - ۱۴:۱۳
گروه فعاليت‌های قرآنی: آغاز چهلمين سال تأسيس«كانون آموزش قرآن» همزمان با جشن پايان‌دوره قرآن‌آموزان اين مركز، جمعه 14 تير ماه برگزار می‌شود.
«مجتبی وزيری» مديرعامل كانون آموزش قرآن در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) با بيان اين خبر اظهار كرد: جشن پايان‌ دوره كانون آموزش قرآن در جمع قاريان، مربيان و قرآن‌آموزان موسسه از ساعت 15 در تالار انديشه حوزه هنری واقع در خيابان حافظ، مقابل دانشگاه اميركبير برپا می‌شود.
وی در ادامه به اهدای دانشنامه به پنج نفر از بانوان قرآن‌آموز كانون آموزش قرآن اشاره و بيان كرد: اين پنج نفر دوره آموزشی خود را به پايان رسانده‌اند و می‌توانند به عنوان مربی قرآن در رشته‌های آموزش ديده به فعاليت‌ بپردازند.
وزيری به دريافت دانشنامه توسط 68 نفر از بانوان كانون آموزش قرآن طی ساليان اخير اشاره كرد و گفت: از سه هزار نفر از شاگردان ممتاز موسسه نيز طی اين مراسم تجليل خواهد شد.
مديرعامل كانون آموزش قرآن افزود: تلاوت قرآن توسط قاری بين‌المللی كشورمان «كريم منصوری» آغازگر مراسم خواهد بود، همچنين اجرای مديحه‌سرايی و ايراد سخنرانی توسط نماينده مجلس از ديگر برنامه‌های چهلمين سال تأسيس كانون آموزش قرآن خواهد بود.
وی در ادامه عنوان كرد: كانون آموزش قرآن از سال 1347 آغاز به فعاليت كرده است و يكی از امتيازات اين كانون انتخاب و شناسايی افراد متدين در كانون است و علاوه بر آموزش قرآن مجيد، زندگی 14 معصوم(ع) را نيز در برنامه خود دارد.
يادآوری می‌شود، فعاليت‌های اصلی كانون آموزش قرآن كه در ميدان وحدت اسلامی، انتهای كوی زهره قرار دارد به دروس خودآموز، روخوانی، روان‌خوانی، فصيح‌خوانی، تجويد يك و دو، صوت و لحن، اعتقادات، اخلاق، ترجمه و تفسير، عربی، آيين نگارش، روش تحقيق، روش سخنرانی، احكام و مفاهيم قرآن اختصاص داده شده است و از روزهای شنبه تا چهارشنبه از هشت تا 17:30 و روزهای پنج‌شنبه از هشت تا 12 كلاس‌های آموزشی در اين موسسه برگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: