کد خبر: 2493657
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۶
گروه اجتماعی: مسيرهای راهپيمايی 22 بهمن سالروز پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ايران در شهرهای استان اذربايجان غربی و اروميه اعلام شد.
حجت‌الاسلام عبدالرحيم نيساری، رئيس شورای هماهنگی تبليغات اسلامی آذربايجان غربی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) شعبه آذربايجان غربی، مسيرهای راهپيمايی 22 بهمن سالروز پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ايران در شهرهای استان اذربايجان غربی و اروميه اعلام كرد.
وی با اشاره به برنامه های اين روز در استان تصريح كرد: راهپيمايی روز 22 بهمن ماه در اروميه از ساعت 10 صبح با تجمع مردم در ميدان ولايت فقيه آغاز می شود و ساعت 10 و 30 دقيقه راهپيمايان به سوی ميدان انقلاب حركت می كنند.
اين مسئول محل تجمع آقايان در روز يكشنبه ميدان ولايت فقيه به سمت خيابان مطهری و محل تجمع بانوان را ميدان ولايت فقيه به سمت خيابان مطهری اعلام كرد و افزود: مردم استان همزمان با سراسر كشور در ساير شهرستانها با حضور در مسيرهای راهپيمايی بار ديگر ولايتمداری و دينمداری خود را در حمايت از دستاوردهای انقلاب به نمايش می گذارند.
حجت‌الاسلام نيساری خاطرنشان كرد: در اين روز مردم آذربايجان غربی با حضور در صحنه هم پای مردم ديگر نقاط ايران اسلامی بار ديگر با آرمان‌های اصيل انقلاب، بنيانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجديد ميثاق می‌كنند.
رئيس شورای هماهنگی تبليغات اسلامی آذربايجان غربی، همچنين يادآور شد: در اين روز برنامه های ويژه ای در نظر گرفته شده است كه توسط دستگاه‌ها به اجرا در می‌آيد كه از آن جمله می توان به اجرای سرودهای حماسی توسط رزم نوازان لشكر 64 اروميه، اجرای سرودهای انقلابی توسط بسيج هنرمندان، داير بودن ايستگاه‌های صلواتی پذيرايی از راهپيمايان، ايستگاه نقاشی توسط كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، داير كردن سرويس‌های بهداشتی سيار، آتش زدن پرچم‌های آمريكا و رژيم صهيونيستی، ايجاد مكان‌هايی برای استراحت افراد سالخورده و چادرهای سلامت توسط هلال احمر در مسير راهپيمايی اشاره كرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: