آموزش‌های لازم وفرهنگ سازی به موضوع ایمنی راه ها مورد توجه قرار گیرد

گروه سیاست و اقتصاد:معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت:ارائه آموزش‌های لازم برای رانندگان و مردم و بحث فرهنگ سازی ارتقای ایمنی و استفاده از فن آوریهای نوین از جمله مهمترین مسائل مرتبط به موضوع ایمنی راه هاست که باید مورد توجه قرار گیرند.

آزادگان ایران نمادی از انسجام اسلامی در قلب دشمنان بودند

گروه سیاست و اقتصاد: نائب رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: آزادگان ایران نماد برجسته ای از انسجام اسلامی در قلب دشمن بودند و تاریخ پرشکوهی آفریدند.
دولتمردان صنایع دفاعی کشور را تقویت کنند

دولتمردان صنایع دفاعی کشور را تقویت کنند

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه موقت بجنورد با اشاره به استقرار بیش از 20 پایگاه موشکی و نظامی آمریکا در کشورهای همجوار جمهوری اسلام ایران، بر تقویت صنایع دفاعی کشور توسط دولتمردان تاکید کرد.
حوزه‌ها استقلال خود را حفظ کنند/ اجرای برنامه‌های فرهنگی در چارچوب ضوابط قانونی و شرعی

حوزه‌ها استقلال خود را حفظ کنند/ اجرای برنامه‌های فرهنگی در چارچوب ضوابط قانونی و شرعی

گروه سیاست و اقتصاد: استاندار خراسان شمالی گفت: حوزه‌های علمیه استقلال خود را حفظ کرده و از وابستگی این نهاد به منابع مالی دولت دوری کنند.

استاندار خراسان شمالی بر ضرورت گزینش شهردار برخوردار از نگاه برنامه محور تاکید کرد

گروه سیاست و اقتصاد: استاندار خراسان شمالی ضرورت گزینش شهردار برخوردار از نگاه برنامه محور را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید با برون سپاری بخشی از فعالیت های شهرداری به سوی چابک سازی بدنه این نهاد گام برداشت و منابع درآمدی پایدار و مستمر نیز برای پیشبرد برنامه ها تعریف کرد.
تصویب طرح اشتغالزایی عامل مهم در کاهش آسیب های اجتماعی است

تصویب طرح اشتغالزایی عامل مهم در کاهش آسیب های اجتماعی است

گروه سیاست و اقتصاد: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت:با تصویب شش طرح اشتغالزایی برای بهبود یافتگان از اعتیاد می‌توان گام مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی افراد برداشت .
دستگاه های نظارتی با پایان مهلت 100روزه برخورد با کارکنان معتاد را آغاز می‌کنند

دستگاه های نظارتی با پایان مهلت 100روزه برخورد با کارکنان معتاد را آغاز می‌کنند

گروه سیاست و اقتصاد: استاندار خراسان شمالی با اشاره به مسئولیت مدیران در شناسایی و کمک به ترک اعتیاد کارکنان دستگاه ها گفت: با پایان یافتن مهلت 100 روزه کارمندان معتاد، دستگاه های نظارتی با این افراد برخورد قانونی لازم را خواهند داشت .

برنامه دقیقی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در خراسان شمالی دیده نمی‌شود

گروه سیاست و اقتصاد: استاندار خراسان شمالی در جلسه ستاد فرماندهی خراسان شمالی ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: برنامه عملکردی دقیقی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان دیده نشد.

تمام روستاهای بالای 10 خانوار خراسان شمالی امسال برق رسانی می‌شود

گروه سیاست و اقتصاد: استاندار خراسان شمالی گفت: تمام روستاهای بالای 10 خانوار جمعیت این استان که دارای کد هستند، امسال برق رسانی می‌شوند.

افزایش ۲ برابری سازمان های مردم نهاد خراسان شمالی در دولت تدبیر و امید

گروه سیاست و اقتصاد: استاندار خراسان شمالی افزایش دو برابری شمار سمن ها و تشکل های مردمی در استان طی ۴ سال اخیر را حاکی از باور عمیق و رویکرد حمایتی دولت به این تشکل ها و سپردن امور به بخش غیردولتی دانست.
1