همایش طلاب و روحانیون در زنجان به روایت تصویر

همایش طلاب و روحانیون در زنجان به روایت تصویر

گروه چند رسانه‌ای ــ همایش طلاب و روحانیون، امروز، ۱۳ بهمن در زنجان با حضور حجت‌الاسلام صدیقی برگزار شد.
اسامی برگزیدگان مسابقه وبلاگ نویسی «زن انقلابی امروز» اعلام شد

اسامی برگزیدگان مسابقه وبلاگ نویسی «زن انقلابی امروز» اعلام شد

گروه فضای مجازی: مشاور امور بانوان اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: اسامی برگزیدگان مسابقه استانی وبلاگ‌‌نویسی با عنوان «زن انقلابی امروز» که به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود، اعلام شد.

تبیین آسیب‎های فضای مجازی نیاز روز دانش‎آموزان کشور است

گروه فضای مجازی: در حال حاضر نیاز اساسی دانش‎آموزان، شناخت آسیب‎های فضای مجازی است؛ لذا باید کوشید تا با ارائه آموزش‎های مناسب، نوجوانان و دانش‎آموزان را از این آسیب‏ها مطلع کرده و شیوه صحیح استفاده از این ابزار روز را تبیین کنیم.

اعتماد بیجا، زمینه‌ساز انجام کلاهبرداری‌های اینترنتی است

گروه فضای مجازی: اعتماد بیجا در فضای مجازی باعث می‌شود که اطلاعات شخصی افراد به راحتی به سرقت رفته و کلاهبردارن با ترفندهای مختلف از این طریق اقدام به کلاهبرداری کنند.

شبکه‌های اجتماعی؛ فرصتی برای ایجاد ارتباط دوسویه مبلغان با جوانان ‌

گروه فضای مجازی: تنها افراد کهنسال با استفاده از منبر که یک گفتمان یک‌سویه است، ارتباط می‎گیرند و این در حالی است که جوانان و نوجوانان نیاز به فضای گفت‌و‌گوی دوسویه دارند که شبکه‎های اجتماعی این فرصت را برای مبلغان دینی فراهم آورده است.

ششمین نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه زنجان برگزار شد

گروه فضای مجازی: مسئول واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زنجان از برگزاری ششمین نشست هم‌اندیشی اساتید این دانشگاه با موضوع «رسانه و شبکه‌های اجتماعی» همزمان با ظهر امروز، 4 اسفند خبر داد.

لزوم بهره‌برداری از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در معرفی جنایات داعش

گروه فضای مجازی: می‎توان با بهره‌گیری از ظرفیت شبکه‎های اجتماعی در جهت معرفی جنایت‎های بی‌شرمانه گروه تروریستی داعش اطلاع‎رسانی کرده و از این طریق در راستای انهدام این گروه تکفیری اقدام کرد.

انتشار ناآگاهانه مطالب در شبکه‌های اجتماعی؛ زخمی بر پیکره غرور ملی جوانان

گروه فضای مجازی: در بسیاری از موارد، تلقین و تکرار موارد و تفکرات، سبب ایجاد اختلال در عملکرد انسان می‌شوند؛ از این‌رو بازنشر ناآگاهانه برخی مطالب جعلی در خصوص ملیت و یا قومیت افراد در شبکه‌های اجتماعی، می‌تواند غرور ملی را جریحه‌دار کند.

ثبت‌نام انجمن وبلاگ‌نویسان بسیج رسانه زنجان آغاز شد

گروه فضای مجازی: مسئول بسیج رسانه استان زنجان از آغاز ثبت‎نام متقاضیان عضویت در انجمن وبلاگ‎نویسان جوان بسیج رسانه و شرکت در دوره‎های وبلاگ‏نویسی در زنجان خبر داد.

اینترنت پاک، زمینه‌ساز تحول علمی و معرفتی در کشور است

گروه فضای مجازی: رئیس دانشگاه پیام نور سلطانیه با اشاره به این‌که فضای پالایش‌شده اینترنتی و یا اینترنت پاک، زمینه‌ساز ایجاد تحول علمی و معرفتی خواهد بود، گفت: در این فضای پالایش‌شده، ارتباط مؤثر اساتید و دانشجویان می‌تواند به عنوان یک فرصت در نظر گرفته شود.
1