اسامی برگزیدگان مسابقه وبلاگ نویسی «زن انقلابی امروز» اعلام شد

اسامی برگزیدگان مسابقه وبلاگ نویسی «زن انقلابی امروز» اعلام شد

گروه فضای مجازی: مشاور امور بانوان اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: اسامی برگزیدگان مسابقه استانی وبلاگ‌‌نویسی با عنوان «زن انقلابی امروز» که به مناسبت دهه فجر برگزار شده بود، اعلام شد.

تبیین آسیب‎های فضای مجازی نیاز روز دانش‎آموزان کشور است

گروه فضای مجازی: در حال حاضر نیاز اساسی دانش‎آموزان، شناخت آسیب‎های فضای مجازی است؛ لذا باید کوشید تا با ارائه آموزش‎های مناسب، نوجوانان و دانش‎آموزان را از این آسیب‏ها مطلع کرده و شیوه صحیح استفاده از این ابزار روز را تبیین کنیم.

اعتماد بیجا، زمینه‌ساز انجام کلاهبرداری‌های اینترنتی است

گروه فضای مجازی: اعتماد بیجا در فضای مجازی باعث می‌شود که اطلاعات شخصی افراد به راحتی به سرقت رفته و کلاهبردارن با ترفندهای مختلف از این طریق اقدام به کلاهبرداری کنند.

شبکه‌های اجتماعی؛ فرصتی برای ایجاد ارتباط دوسویه مبلغان با جوانان ‌

گروه فضای مجازی: تنها افراد کهنسال با استفاده از منبر که یک گفتمان یک‌سویه است، ارتباط می‎گیرند و این در حالی است که جوانان و نوجوانان نیاز به فضای گفت‌و‌گوی دوسویه دارند که شبکه‎های اجتماعی این فرصت را برای مبلغان دینی فراهم آورده است.

ششمین نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه زنجان برگزار شد

گروه فضای مجازی: مسئول واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه زنجان از برگزاری ششمین نشست هم‌اندیشی اساتید این دانشگاه با موضوع «رسانه و شبکه‌های اجتماعی» همزمان با ظهر امروز، 4 اسفند خبر داد.

لزوم بهره‌برداری از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در معرفی جنایات داعش

گروه فضای مجازی: می‎توان با بهره‌گیری از ظرفیت شبکه‎های اجتماعی در جهت معرفی جنایت‎های بی‌شرمانه گروه تروریستی داعش اطلاع‎رسانی کرده و از این طریق در راستای انهدام این گروه تکفیری اقدام کرد.

انتشار ناآگاهانه مطالب در شبکه‌های اجتماعی؛ زخمی بر پیکره غرور ملی جوانان

گروه فضای مجازی: در بسیاری از موارد، تلقین و تکرار موارد و تفکرات، سبب ایجاد اختلال در عملکرد انسان می‌شوند؛ از این‌رو بازنشر ناآگاهانه برخی مطالب جعلی در خصوص ملیت و یا قومیت افراد در شبکه‌های اجتماعی، می‌تواند غرور ملی را جریحه‌دار کند.

ثبت‌نام انجمن وبلاگ‌نویسان بسیج رسانه زنجان آغاز شد

گروه فضای مجازی: مسئول بسیج رسانه استان زنجان از آغاز ثبت‎نام متقاضیان عضویت در انجمن وبلاگ‎نویسان جوان بسیج رسانه و شرکت در دوره‎های وبلاگ‏نویسی در زنجان خبر داد.

اینترنت پاک، زمینه‌ساز تحول علمی و معرفتی در کشور است

گروه فضای مجازی: رئیس دانشگاه پیام نور سلطانیه با اشاره به این‌که فضای پالایش‌شده اینترنتی و یا اینترنت پاک، زمینه‌ساز ایجاد تحول علمی و معرفتی خواهد بود، گفت: در این فضای پالایش‌شده، ارتباط مؤثر اساتید و دانشجویان می‌تواند به عنوان یک فرصت در نظر گرفته شود.

اینترنت، مؤثرترین ابزار در عرصه جنگ نرم است

گروه فضای مجازی: مدرس دانشگاه زنجان، آثار پویانمایی، اسباب‌بازی‌ها، موسیقی، بازی‌های رایانه‌ای، تصاویر تلویزیونی و جاسوسی در فضای مجازی را از ابزارهای جنگ نرم دانست و گفت: اینترنت به دلیل قابلیت‌های بی‌نظیری که دارد، مهم‌ترین و مؤثرترین ابزار در عرصه جنگ نرم محسوب می‌شود.
1