برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در ۲۱ نقطه شهری‌ سمنان

برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در ۲۱ نقطه شهری‌ سمنان

گروه سیاست و اقتصاد- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان از برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان در ۲۱نقطه شهری و روستاهای سراسر استان خبر داد.
رژه یگان‌های منتخب نیروهای مسلح سمنان برگزار شد

رژه یگان‌های منتخب نیروهای مسلح سمنان برگزار شد

گروه سیاست و اقتصاد ــ رژه یگان‌های منتخب نیروهای مسلح استان سمنان هم‌زمان با سی و یکم شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس در دو شهر سمنان و شاهرود برگزار شد.
حمایت از کالای داخلی یکی از زیرشاخه‌های اقتصاد مقاومتی است

حمایت از کالای داخلی یکی از زیرشاخه‌های اقتصاد مقاومتی است

گروه سیاست و اقتصاد- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان، در بیان مقوله نخست یعنی استحکام‌بخشی به اقتصاد، گفت: خرید وحمایت از کالای داخلی یکی از زیرشاخه‌های اقتصاد مقاومتی است که از آن به‌مثابه توان ملی نیز یاد می‌شود.

نقض برجام برای آمریکایی‌ها سنگین تمام می‌شود

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان گفت:‌ نقض برجام برای آمریکایی‌ها سنگین تمام می‌شود و امروز همه به سخنان رهبری رسیده‌اند.

با نقض برجام مقابله‌ به‌ مثل کرد

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه ایوانکی با بیان اینکه نقض برجام توسط آمریکا برای دولت تجربه خوبی بود، گفت: باید با نقض برجام از سوی آمریکا مقابله‌ به‌ مثل کرد.

اجرای درست قانون مالیات بر ارزش افزوده مشکلات اقتصادی را رفع می‌کند

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان با تاکید بر اصلاح روش اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده، گفت: اجرای درست این قانون مشکلات اقتصادی را رفع می‌کند.

آب به آسیاب دشمن نریزیم

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس با بیان اینکه عده ای افراطی به حاشیه ها دامن زده و حتی نظام را زیر سئوال می برند، گفت: در شرایط کنونی نباید آب به آسیاب دشمن ریخت.

سران امریکا فاقد کمترین شناخت تاریخی از کشور شیران‌اند

گروه سیاست و اقتصاد: شورای بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اظهارات ترامپ علیه ایران به دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.

دیوانگی ترامپ دسیسه آمریکا است/ سپاه بازوی توانمند نظام است

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه دیوانگی ترامپ دسیسه آمریکا است و سپاه بازوی توانمند نظام محسوب می‌شود، گفت: مسئولان به اربعین حسینی کمک کنند.

غیرقابل‌ اعتماد بودن آمریکا به دنیا اثبات شد

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان با بیان اینکه غیرقابل‌ اعتماد بودن آمریکا به دنیا اثبات شد، گفت: هر جا پای منافع اقتصادی آمریکا در میان باشد، تمام چارچوب‌ها را به هم می‌زنند.
1