رژه یگان‌های منتخب نیروهای مسلح سمنان برگزار شد

رژه یگان‌های منتخب نیروهای مسلح سمنان برگزار شد

گروه سیاست و اقتصاد ــ رژه یگان‌های منتخب نیروهای مسلح استان سمنان هم‌زمان با سی و یکم شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس در دو شهر سمنان و شاهرود برگزار شد.
حمایت از کالای داخلی یکی از زیرشاخه‌های اقتصاد مقاومتی است

حمایت از کالای داخلی یکی از زیرشاخه‌های اقتصاد مقاومتی است

گروه سیاست و اقتصاد- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان، در بیان مقوله نخست یعنی استحکام‌بخشی به اقتصاد، گفت: خرید وحمایت از کالای داخلی یکی از زیرشاخه‌های اقتصاد مقاومتی است که از آن به‌مثابه توان ملی نیز یاد می‌شود.

نقض برجام برای آمریکایی‌ها سنگین تمام می‌شود

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان گفت:‌ نقض برجام برای آمریکایی‌ها سنگین تمام می‌شود و امروز همه به سخنان رهبری رسیده‌اند.

با نقض برجام مقابله‌ به‌ مثل کرد

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه ایوانکی با بیان اینکه نقض برجام توسط آمریکا برای دولت تجربه خوبی بود، گفت: باید با نقض برجام از سوی آمریکا مقابله‌ به‌ مثل کرد.

اجرای درست قانون مالیات بر ارزش افزوده مشکلات اقتصادی را رفع می‌کند

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان با تاکید بر اصلاح روش اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده، گفت: اجرای درست این قانون مشکلات اقتصادی را رفع می‌کند.

آب به آسیاب دشمن نریزیم

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس با بیان اینکه عده ای افراطی به حاشیه ها دامن زده و حتی نظام را زیر سئوال می برند، گفت: در شرایط کنونی نباید آب به آسیاب دشمن ریخت.

سران امریکا فاقد کمترین شناخت تاریخی از کشور شیران‌اند

گروه سیاست و اقتصاد: شورای بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اظهارات ترامپ علیه ایران به دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.

دیوانگی ترامپ دسیسه آمریکا است/ سپاه بازوی توانمند نظام است

گروه سیاست و اقتصاد: امام جمعه مهدی‌شهر با بیان اینکه دیوانگی ترامپ دسیسه آمریکا است و سپاه بازوی توانمند نظام محسوب می‌شود، گفت: مسئولان به اربعین حسینی کمک کنند.

غیرقابل‌ اعتماد بودن آمریکا به دنیا اثبات شد

گروه سیاست و اقتصاد: مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان با بیان اینکه غیرقابل‌ اعتماد بودن آمریکا به دنیا اثبات شد، گفت: هر جا پای منافع اقتصادی آمریکا در میان باشد، تمام چارچوب‌ها را به هم می‌زنند.
ثمره موضع‌گیری‌های ترامپ انسجام ملی در نظام اسلامی است

ثمره موضع‌گیری‌های ترامپ انسجام ملی در نظام اسلامی است

گروه سیاست و اقتصاد: نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه نتیجه موضع‌گیری‌ها و بی‌عقلی‌های ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا، انسجام ملی در نظام ما بود، گفت: رفتارها و الفاظ زشت ترامپ، در داخل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عامل وحدت شده و همه همراه و همدل مواضع دولت آمریکا را محکوم می‌کنند.
1