برگزاری دو تور «حرم شناسی» و «شخصیت شناسی» در حرم بانوی کرامت(س)

گروه فرهنگی ــ آستان قدسی حضرت معصومه(س) در اقدامی به‌منظور استفاده بهتر و بیشتر زائران در نوروز 98، تور «حرم شناسی» و «شخصیت شناسی» برگزار می‌کند.

نمایشگاه «بهشت بانو»؛ میزبان زائران نوروزی حرم کریمه اهل‌بیت(س)

گروه فرهنگی ــ آستان مقدس حضرت معصومه (س) در نوروز ۹۸ با برپایی نمایشگاه «بهشت بانو»، عرصه متنوعی را برای زائران و مجاوران آستان قدسی کریمه اهل‌بیت تدارک دیده است.

استفاده حداکثری از ظرفیت بقاع متبرکه در طرح جامع زیارتی قم

گروه فرهنگی ــ استاندار قم گفت: در طرح جامع زیارتی قم، از ظرفیت‌ عظیم فرهنگی و مذهبی بقاع متبرکه نهایت استفاده را خواهیم داشت.

امکان نصب ده هزار چادر در استراحتگاه شهرداری برای مسافرین نوروزی

گروه فرهنگی ــ معاون خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم گفت: امکان نصب حداکثر ده هزار چادر در استراحتگاه‌های شهرداری وجود دارد، در این استراحتگاه‌ها اقدامات اطلاع رسانی، فرهنگی و نیز اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

جشنواره مسابقات مجازی «عید تا عید» در نوروز ۹۸ برگزار می‌شود

گروه فرهنگی ــ در ایام نوروز 1398، جشنواره مسابقات مجازی «عید تاعید» ، از عید میلاد حضرت علی(ع) تا عید مبعث نبی مکرم اسلام(ص) از سوی حرم کریمه اهل بیت(س) برگزار می‌شود.

تشریح برنامه‌های نوروزی مسجد جمکران با محوریت سبک زندگی اسلامی

گروه فرهنگی ــ مسجد مقدس جمکران یکی از قطب‌های فرهنگی و مذهبی کشور است و لذا در ایام نوروز برنامه‌های متنوع و کارگاه‌های آموزشی در این مکان مقدس با محوریت سبک زندگی اسلامی برگزار می‌شود.

برخی فیلم‌های دفاع مقدسی فرهنگ شهدا را زیر سؤال می‌برد

گروه فرهنگی ــ یکی از اساتید حوزه با بیان اینکه برخی فیلم‌ها تابوت شهدا را به رگبار می‌بندد، گفت: هر نوجوانی که از پای فیلم دفاع مقدس بلند شد اما احساس نصرت الهی را در دفاع مقدس پیدا نکرد بدانید آن فیلم سیاه و منفی است.
اعتکاف هزار و ۸۰۰ نفر در مسجد مقدس جمکران

اعتکاف هزار و ۸۰۰ نفر در مسجد مقدس جمکران

گروه اجتماعی ــ معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران با تأکید بر اینکه امسال، ظرفیت اعتکاف این مسجد هزار و ۸۰۰ نفر است، بیان کرد: از این تعداد، ۹۰۰ نفر خانم و ۹۰۰ نفر نیز آقا هستند.
آشنایی عموم کارکنان با قرآن؛ از ‌مهمترین ‌فعالیت‌های فرهنگی قوه قضائیه

آشنایی عموم کارکنان با قرآن؛ از ‌مهمترین ‌فعالیت‌های فرهنگی قوه قضائیه

گروه فعالیت‌های قرآنی ــ حجت‌الاسلام‌ صادقی با اشاره به این‌که برگزاری مسابقات سراسری قرآن ‌ویژه کارکنان و خانواده‌های قوه قضائیه از جمله فعالیت‌های فرهنگی این قوه است، گفت: در راستای ترویج فرهنگ قرآن‌خوانی بین خانواده‌ها، طرح قرآن در خانه ویژه خانواده کارکنان قوه قضائیه اجرا می‌شود.
اجرای ۴ هزار برنامه در رواق خردسال حرم حضرت معصومه(س)

اجرای ۴ هزار برنامه در رواق خردسال حرم حضرت معصومه(س)

گروه فرهنگی ــ از ابتدای سال ۹۷ تاکنون چهار هزار و ۴۷۳ عنوان برنامه در رواق خردسال از جمله حلقه قرآن و دعا، حلقه نماز و احکام و حلقه معرفت برگزار شد.
1