آمریکا در منطقه به‌دنبال ضربه و نابودی اسلام است

گروه سیاسی: خطیب جمعه بندرلنگه گفت: آمریکا در منطقه به‌دنبال ضربه و نابودی اسلام است و ما با ارتباط با آمریکا مشکلمان حل نمی‌شود بلکه حل مشکلات ما در گروه اقتصاد مقاومتی است.

بیانات مقام معظم رهبری لرزه بر اندام آل‌ سعود انداخت

گروه سیاسی: امام‌جمعه بندرلنگه ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تصریح کرد: بیانات مقام معظم رهبری لرزه بر اندام آل‌ سعود انداخت و مانند پتکی محکم بر سر این رژیم کوبید تا به بخشی از وظایف خود در قبال حجاج عمل کنند.

تنها هنر سعودی‌ها تأمین امنیت و منافع اسرائیل است

گروه اجتماعی: مسئول بسیج سازندگی هرمزگان با بیان اینکه عربستان لیاقت مدیریت حج را ندارد، گفت: تنها هنر سعودی‌ها تأمین امنیت و منافع اسرائیل است.

عربستان پاسخ‌گوی خون صدها مسلمان باشد

گروه اجتماعی: معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی‌ فقیه در امور اهل‌ سنت استان هرمزگان با بیان اینکه کشورهای اسلامی باید با حفظ وحدت در مقابل سیاست‌های دشمن‌ شادکن عربستان عکس‌العمل نشان بدهند، بیان کرد: عربستان به جای فرافکنی و تلاش برای منحرف کردن افکار عمومی پاسخ‌گوی خون صدها مسلمان باشد.

وزیر امور خارجه عربستان در حال فرار به جلو است/ ضرورت بررسی شیطنت آل‌ سعود در فاجعه منا

گروه سیاسی: رئیس شورای هیئت‌های مذهبی بندرعباس با بیان اینکه کشته شدن بیش از ۴۵۰ نفر از هموطنان ایرانی شوخی نیست، گفت: بی‌تدبیری و احیاناً شیطنت آل سعود در این موضوع غیر قابل انکار است و باید توسط کمیته حقیقت‌یاب مورد بررسی قرار گیرد.

فریاد «مرگ بر آل سعود» در نماز جمعه بندرعباس طنین‌انداز شد

گروه سیاسی: شرکت‌کنندگان در نماز جمعه بندرعباس با سر دادن شعار «مرگ بر آل سعود» خشم خود را از سوءمدیریت و بی‌لیاقتی حاکمان عربستان سعودی که موجب جان باختن صدها نفر از حجاج کشورهای اسلامی و جمعی از هموطنان شد، ابراز کردند.

مناسبت‌های انقلاب اسلامی به درستی برای نسل جوان بازگو شود

گروه سیاسی: لازم و ضروری است تا مناسبت‌های انقلاب اسلامی به‌ویژه مناسبت‌هایی همانند 17 شهریور و 31 شهریور به درستی و اکمل برای نسل جوان بازگو شود تا بدانند که این انقلاب از چه پیچ و خم‌های در راه اقتدار و استقلال گذر کرده است.

رژیم صهیونیستی با وجود روحیه مقاومت، روی آسایش را نخواهد دید

گروه سیاسی: امام‌جمعه موقت کیش گفت: با روحیه مقاومت موجود در جهان تا ۲۵ سال آینده نامی از رژیم غاصب صهیونیست باقی نخواهد ماند و هیچ‌گاه روی آسایش و آرامش را نخواهد دید.
1