راهپیمایی ۱۳ آبان در بندرعباس

راهپیمایی ۱۳ آبان در بندرعباس

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر بندرعباس، صبح امروز با حضور جمع کثیری از دانش‌آموزان و مردم برگزار شد.
اجرای نمایش عاشورایی در بندرعباس

اجرای نمایش عاشورایی در بندرعباس

این نمایش به مدت پنج شب و هر شب با به تصویر کشیدن شهادت یکی از اصحاب امام حسین(ع)، در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

آمریکا در منطقه به‌دنبال ضربه و نابودی اسلام است

گروه سیاسی: خطیب جمعه بندرلنگه گفت: آمریکا در منطقه به‌دنبال ضربه و نابودی اسلام است و ما با ارتباط با آمریکا مشکلمان حل نمی‌شود بلکه حل مشکلات ما در گروه اقتصاد مقاومتی است.

بیانات مقام معظم رهبری لرزه بر اندام آل‌ سعود انداخت

گروه سیاسی: امام‌جمعه بندرلنگه ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تصریح کرد: بیانات مقام معظم رهبری لرزه بر اندام آل‌ سعود انداخت و مانند پتکی محکم بر سر این رژیم کوبید تا به بخشی از وظایف خود در قبال حجاج عمل کنند.

تنها هنر سعودی‌ها تأمین امنیت و منافع اسرائیل است

گروه اجتماعی: مسئول بسیج سازندگی هرمزگان با بیان اینکه عربستان لیاقت مدیریت حج را ندارد، گفت: تنها هنر سعودی‌ها تأمین امنیت و منافع اسرائیل است.

عربستان پاسخ‌گوی خون صدها مسلمان باشد

گروه اجتماعی: معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی‌ فقیه در امور اهل‌ سنت استان هرمزگان با بیان اینکه کشورهای اسلامی باید با حفظ وحدت در مقابل سیاست‌های دشمن‌ شادکن عربستان عکس‌العمل نشان بدهند، بیان کرد: عربستان به جای فرافکنی و تلاش برای منحرف کردن افکار عمومی پاسخ‌گوی خون صدها مسلمان باشد.

وزیر امور خارجه عربستان در حال فرار به جلو است/ ضرورت بررسی شیطنت آل‌ سعود در فاجعه منا

گروه سیاسی: رئیس شورای هیئت‌های مذهبی بندرعباس با بیان اینکه کشته شدن بیش از ۴۵۰ نفر از هموطنان ایرانی شوخی نیست، گفت: بی‌تدبیری و احیاناً شیطنت آل سعود در این موضوع غیر قابل انکار است و باید توسط کمیته حقیقت‌یاب مورد بررسی قرار گیرد.

فریاد «مرگ بر آل سعود» در نماز جمعه بندرعباس طنین‌انداز شد

گروه سیاسی: شرکت‌کنندگان در نماز جمعه بندرعباس با سر دادن شعار «مرگ بر آل سعود» خشم خود را از سوءمدیریت و بی‌لیاقتی حاکمان عربستان سعودی که موجب جان باختن صدها نفر از حجاج کشورهای اسلامی و جمعی از هموطنان شد، ابراز کردند.
1