اکران مستند دریابست

اکران مستند دریابست

فیلم مستند دریابست به کارگردانی محمود شهبازی با پرداختن به موضوع کشتی های چینی و مشکلات صیادان جنوب ایران شامگاه شنبه، ۲۷ بهمن‌ماه با حضور احسان محمد حسنی، رییس سازمان اوج و عادل پیغامی، استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران بندرعباس اکران شد.
شکوه چهل سالگی در بندرعباس

شکوه چهل سالگی در بندرعباس

راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور گسترده مردم در استان هرمزگان برگزار شد.
موکب خرمشهری‌های مقیم بندرعباس

موکب خرمشهری‌های مقیم بندرعباس

خرمشهری‌های مقیم بندرعباس در محله ۶۰۰ دستگاه، به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) با برپایی موکب به پخش چای، قهوه و آب در بین مردم پرداختند، این موکب از ۱۲ تا ۲۲ بهمن‌ماه برپا می‌باشد.
راهپیمایی ۱۳ آبان در بندرعباس

راهپیمایی ۱۳ آبان در بندرعباس

مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهر بندرعباس، صبح امروز با حضور جمع کثیری از دانش‌آموزان و مردم برگزار شد.
اجرای نمایش عاشورایی در بندرعباس

اجرای نمایش عاشورایی در بندرعباس

این نمایش به مدت پنج شب و هر شب با به تصویر کشیدن شهادت یکی از اصحاب امام حسین(ع)، در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

آمریکا در منطقه به‌دنبال ضربه و نابودی اسلام است

گروه سیاسی: خطیب جمعه بندرلنگه گفت: آمریکا در منطقه به‌دنبال ضربه و نابودی اسلام است و ما با ارتباط با آمریکا مشکلمان حل نمی‌شود بلکه حل مشکلات ما در گروه اقتصاد مقاومتی است.

بیانات مقام معظم رهبری لرزه بر اندام آل‌ سعود انداخت

گروه سیاسی: امام‌جمعه بندرلنگه ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری تصریح کرد: بیانات مقام معظم رهبری لرزه بر اندام آل‌ سعود انداخت و مانند پتکی محکم بر سر این رژیم کوبید تا به بخشی از وظایف خود در قبال حجاج عمل کنند.

تنها هنر سعودی‌ها تأمین امنیت و منافع اسرائیل است

گروه اجتماعی: مسئول بسیج سازندگی هرمزگان با بیان اینکه عربستان لیاقت مدیریت حج را ندارد، گفت: تنها هنر سعودی‌ها تأمین امنیت و منافع اسرائیل است.
1