کد خبر: 3779044
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
گروه مسابقات ــ دوازدهمین دوره مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) در بخش آقایان طی ایام دهه فجر برگزار می‌شود.

اعلام جزئیات دوازدهمین مسابقات دارالقران امام علی(ع) در بخش آقایان

مرتضی نجفی‌قدسی، مسئول برگزاری مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا گفت: دوازدهمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش آقایان طی ایام دهه فجر، ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه، در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل و ۱۰ و ۲۰ جز ء در مجتمع یاوران مهدی(عج) جمکران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات در دو مقطع سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برپا می‌شود، اظهار کرد: ثبت‌ نام این مسابقات در یک مرحله و به صورت اینترنتی و با مراجعه به پایگاه اینترنتی دارالقرآن امام علی(ع) به نشانی https://dqat.ir طی بازه زمانی هفت روزه از ۲۰ تا ۲۷ دی ماه انجام می‌شود.

نجفی قدسی تاکید کرد: ظرفیت ثبت‌ نام در رشته‌های مختلف محدود است، لذا زمان ثبت‌ نام به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و داوطلبان در یک رشته می‌توانند، ثبت‌ نام کنند. همچنین افرادی که در رشته‌های یازدهمین دوره مسابقات حد نصاب لازم را کسب کرده‌اند، امسال نمی‌توانند در همان رشته حضور پیدا کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه دارالقرآن امام علی(ع) در شعب مختلف خود در سطح کشور، حافظان پنج جزء را مورد تقدیر قرار می‌دهد، در مرحله سراسری رشته پنج جزء وجود ندارد و رشته‌های حفظ تنها در ۱۰، ۲۰ جزء و حفظ کل انجام می‌شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: