iqna

همایش شیرخوارگان حسینی در مشهد

همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور صبح امروز در خیمه الانتظار برگزار گردید.

راهپیمایی ضدآمریکایی مردم گناباد در محکومیت سخنان ترامپ

گروه شهرستان‌ها: مردم مومن و ولایت‌مدار شهرستان گناباد همزمان با سایر هموطنانمان، امروز پس از اقامه نمازجمعه، راهپیمایی ضدآمریکایی برگزار کردند.

هدایتگری؛ ویژگی بارز دستگاه عزاداری امام حسین(ع)

گروه شهرستان‌ها: امام جمعه شهرستان خوشاب گفت: هدایتگری ویژگی برتر دستگاه عزاداری امام حسین(ع) است.

سرنوشت صدام در انتظار آمریکا و آل خلیفه است

گروه شهرستان‌ها: امام جمعه کاشمر گفت: دشمنان شک نکنند که سرنوشت صدام، در انتظار آمریکا و آل خلیفه است.

آمریکا؛ عامل تمامی جنگ‌ها و خونریزی‌ها در دنیا

گروه شهرستان‌ها: فرمانده سپاه شهرستان کاشمر گفت: هیچ جنگ و خونریزی در جهان اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه آمریکا به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم آن را هدایت، کنترل و پشتیبانی کند.

آغاز برنامه‌های هفته دفاع مقدس، با رژه نیروهای مسلح در شهرستان گناباد

گروه شهرستان‌ها: همزمان با سراسر کشور، ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با برگزاری رژه نیروهای مسلح و بسیجیان پایگاه‌های مقاومت در شهرستان گناباد آغاز شد.

عزاداری همراه با شناخت؛ سوگواری واقعی برای امام حسین(ع)

گروه شهرستان‌ها: امام جمعه گناباد، عزاداری همراه با شناخت و معرفت را سوگواری واقعی برای امام حسین(ع) بیان و اظهار کرد: هیئت‌های مذهبی و برگزارکنندگان مراسم عزاداری محرم، باید فرصت کافی را برای سخنرانی مذهبی اختصاص دهند، چراکه عزاداری همراه با سخنرانی موجب شناخت و ایجاد معرفت نسبت به اهل‌بیت(ع) خواهد شد.

محبت اهل‌بیت(ع) با رزق حلال در دل کودکان ماندگار می‌شود

گروه اجتماعی: حجت‌الاسلام حسین کاردان در جمع مادران شیرخوارگان حسینی(ع) در حرم مطهر رضوی گفت: با رزق حلال، محبت اهل‌بیت(ع) را در وجود کودکان‌مان نهادیته می‌شود.

تحویل هزار و ۷۳۸ مسکن زلزله زده روستایی خراسان رضوی تا نیمه پاییز امسال

گروه اجتماعی: با حضور استاندار خراسان رضوی، چندین مسکن بازسازی شده در روستاهای زلزله‌زده بخش رضویه شهرستان مشهد مقدس به صاحبان آن‌ها تحویل و کلنگ اجرای تعدادی طرح هادی روستایی و احداث دامداری در منطقه مذکور، به زمین زده شد.

اولین یادواره شهدای بخش مشکان شهرستان خوشاب برگزار شد

گروه شهرستان‌ها: اولین یادواره شهدای بخش مشکان شهرستان خوشاب با حضور یکی از سرداران دوران دفاع مقدس و مشاور عالی سپاه امام رضا(ع) روز گذشته برگزار شد.
یادداشت
گفتگو
گزارش