حدیث‌نگاشت/عبادت از نگاه امام حسن‌عسگری(ع)

حدیث‌نگاشت/عبادت از نگاه امام حسن‌عسگری(ع)

گروه چندرسانه‌ای ـ در حدیثی از امام حسن‌عسگری(ع) در رابطه‌با عبادت آمده است: «عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست بلکه [حقیقت] عبادت، زیاد در کار خداوند اندیشیدن است».(تحفةالعقول، ص 448)
حدیث‌نگاشت/جایگاه شهید در کلام امیر

حدیث‌نگاشت/جایگاه شهید در کلام امیر

گروه چندرسانه‌ای ـ امام علی(ع) در حدیثی فرموده است: «از خداوند جایگاه شهیدان و زندگی سعادتمندان و همراهی با پیامبران را طلب می‎کنم» و نیز فرموده است: «بارالها، . . . اگر ما را بر دشمن چیره گردانیدی، ما را از ظلم کردن نگه‌دار و بر حقّ و صواب موفّق فرما و اگر آنان را بر ما غالب گردانیدی، شهادت را روزی ما کن و ما را از ایجاد فتنه، مصون دار».
پوستر/ نور لرستان؛ سید نورخدا موسوی

پوستر/ نور لرستان؛ سید نورخدا موسوی

گروه چندرسانه‌ای ـ سیدنورخدا موسوی، فرمانده یگان تکاوری زاهدان بود که در ۱۷ اسفند ۸۷ در درگیری با گروه تروریستی جندالشیطان از ناحیه سر مجروح و به درجه جانبازی ۱۰۰درصدی رسیده و شهید زنده لقب گرفت و شامگاه سه‌شنبه، ۱۵ آبان در شب سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن‌مجتبی(ع)، آسمانی شد و به دیدار حق شتافت.
فیلم/ «جایی همین نزدیکی»

فیلم/ «جایی همین نزدیکی»

گروه چندرسانه‌ای ـ مستند «جایی همین نزدیکی» با موضوع زندگی شهید سیدنورخدا موسوی، ساخته می‌شود.
فیلم/ آن‌چه شهید نورخدا را محبوب دل‌ها کرد

فیلم/ آن‌چه شهید نورخدا را محبوب دل‌ها کرد

گروه چندرسانه‌ای ـ همسر شهید سیدنورخدا موسوی گفت: آن‌چه شهید موسوی را محبوب دل‌ها کرد هدف زیبای او بود این شهید سرباز رهبر و سرباز امام زمان(عج) بود و من بر خود می‎بالم که همسر و پرستار این شهید همیشه زنده وطن بودم.
حدیث‌نگاشت/ثواب داشتن دختر از نگاه پیامبر(ص)

حدیث‌نگاشت/ثواب داشتن دختر از نگاه پیامبر(ص)

گروه چندرسانه‌ای ـ پیامبراکرم(ص) فرموده است: «خانه‏‌اى نیست که در آن دختران باشند مگر این‌که هر روز بر آن خانه دوازده برکت و رحمت از آسمان نازل می‎‏شود و زیارت فرشتگان از این خانه قطع نمی‎‏گردد و فرشته‏‌ها براى پدرشان هر روز و شب عبادت یک سال را می‎‏نویسند» و نیز فرموده است: «از خوش یمنی و خوبى زن است که اولین فرزندش دختر باشد».(جامع‌الاخبار، ص 285، مستدرک، ج 1، ص 1)
گزارش تصویری مراسم تشییع و خاکسپاری شهید سیدنورخدا موسوی

گزارش تصویری مراسم تشییع و خاکسپاری شهید سیدنورخدا موسوی

گروه چندرسانه‌ای ـ پیکر مطهر شهید زنده لرستانی سیدنورخدا موسوی، پنج‌شنبه، ۱۷ آبان با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان تشییع و در گلزار شهدای شهر حرم‌آباد به خاک سپرده شد.
فیلم اقامه نماز  بر پیکر شهید سیدنورخدا موسوی توسط آیت الله میرعمادی

فیلم اقامه نماز بر پیکر شهید سیدنورخدا موسوی توسط آیت الله میرعمادی

گروه چندرسانه‌ای ـ پیکر مطهر شهید سیدنورخدا موسوی امروز، 17 آبات در خرم‌آباد تشییع شد و اقامه نماز بر پیکر پاک و مقدس آن شهید سرافراز وطن توسط آیت‌الله میرعمادی انجام گرفت.
عکس‌نگاشت/ثواب زیارت امام حسن‌مجتبی(ع)

عکس‌نگاشت/ثواب زیارت امام حسن‌مجتبی(ع)

گروه چندرسانه‌ای ـ در آثار دینی تاکید فراوانی به زیارت امام حسن‌مجتبی(ع) شده است. زیارت امام مجتبی همتای زیارت رسول‌الله(ص) عنوان شده است. زید شحام از امام صادق(ع) می‌پرسد پاداش کسی که شماها را زیارت کند چیست، حضرت می‏‌فرماید: پاداش زیارت رسول‌الله(ص).و نیز از امام باقر(ع) روایت نقل شده است که امام حسین(ع) هر شب جمعه به زیارت قبر امام حسن‌مجتبی(ع) مشرف می‏‌شد.
عکس نگاشت/فضیلت زیارت نبی مکرم اسلام(ص)

عکس نگاشت/فضیلت زیارت نبی مکرم اسلام(ص)

گروه چندرسانه‌ای ـ شیخ عباس قمی(ره) در فضیلت زیارت نبی مکرم اسلام در کتاب شریف مفاتیح الجنان نوشته‌اند: «آگاه باش كه در حق تمامى مردم به‌خصوص حاجيان مستحبّ مؤكد است مشرّف شدن به زيارت روضه مطهّره و آستانه‏ منوّره فخر عالميان حضرت سيّدالمرسلين محمّد بن عبداللّه صلوات الله و سلامه عليه و ترک زيارت آن حضرت باعث جفا در حق او در قيامت است» و شيخ شهيد فرموده: «اگر مردم زيارت آن جناب را ترک كنند، بر امام است كه ايشان را براى‏ رفتن به زيارت آن حضرت مجبور كند، زيرا ترک زيارت آن حضرت موجب جفاى حرام است».
1