iqna

جذب رضایت حداکثری خبرنگاران از ستاد پشتیبانی مسابقات قرآن

گروه مسابقات: مسئول پشتیبانی ستاد خبری سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن با اشاره به اینکه هماهنگی‌های لازم با گروه‌های رسانه‌ای بهتر از دوره قبل انجام شد، اظهار کرد: در این دوره از مسابقات تمام سعیمان را کردیم تا رضایت حداکثری خبرنگاران را از بخش پشتیبانی جذب کنیم.

مؤسسه برتر هفته از نگاه ایکنا

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: خبرگزاری ایکنا در نظر دارد که در پایان هر هفته مؤسسه و خانه قرآنی که ارتباط خبری خوبی با این خبرگزاری دارد با عنوان مؤسسه برتر معرفی کند که این هفته به معرفی مؤسسه‌ای قرآنی در استان خراسان رضوی می‌پردازیم.

احتمال برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن ویژه بانوان روشندل

گروه مسابقات: رئیس سازمان بهزیستی کشور از احتمال برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن ویژه بانوان روشندل خبر داد.

هفدهمين دوره طرح «هزاران ختم قرآن» برگزار مي‏‌شود

گروه فعالیت‌های قرآنی: هفدهمين دوره طرح هزاران ختم قرآن كريم به نيت سلامتي و تعجيل در ظهور امام زمان(عج) همانند سال‌های گذشته، نيمه نخست ماه شعبان از سوی رادیو قرآن برگزار می‌شود.

پیشنهاد نماینده قرائت ایران در بخش دانش‌آموزی به دیگر کشورها

گروه مسابقات: معصومه حمیدی، نماینده قرائت جمهوری اسلامی ایران در پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانش‌آموزان با بیان اینکه این دوره از مسابقات دارای سطح کیفی خوبی بود، اظهار کرد: معتقدم اگر دیگر کشورها نیز به مانند جمهوری اسلامی ایران از نعمت کلاس‌های قرآن بهره‌مند بودند، استعدادهای خوبی در میان آنها شکوفا می‌شد.

اثر «محمد (ص)» به مناسبت مبعث رونمایی شد

گروه فعالیت‌های قرآنی: اثر فاخر «محمد(ص)» کار مشترک دو گروه تواشیح معراج و انوارالهدی قم به مناسبت مبعث پیامبر اکرم(ص) رونمایی شد.

گزارش ایکنا از اختتامیه مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب

گروه مسابقات: مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ویژه طلاب علوم دینی عصر امروز پنجم اردیبهشت‌ماه برگزار شد و طی آن از نفرات برتر این دوره از مسابقات تجلیل شد.

پیام مسابقات قرآن طلاب؛ بازگشت به قرآن/ تبیین دستاوردهای قرآنی حوزه ها

گروه مسابقات: مدیر مرکز حوزه های علمیه در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات بین المللی قرآن با اشاره به اینکه پیام مسابقات قرآن طلاب علوم دینی بازگشت به قرآن است، به بیان دستاوردهای قرآنی حوزه های علمیه پرداخت.

توانایی خاص «آتنا علی نقی» در اجرای خاص الحان و پردازش مقامات

گروه مسابقات: استاد راهنمای پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانش‌آموزان جهان اسلام از توانایی خاص نماینده کشورمان در بخش حفظ در زمینه صوت و لحن به ویژه در الحان و تنوع و تحرک و پردازش مقامات خبر داد.

قطعی برق در مصلای تهران

گروه مسابقات: به دلیل رعد و برق و بدی آب و هوا، برق مصلای امام خمینی(ره) محل برگزاری سی و جهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن قطع شد.

پوشش حداکثری مسابقات متناسب با نیاز مخاطبان

محمدحسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به ارائه گزارشی از برنامه های شبکه قرآن در ایام مسابقات بین المللی قرآن پرداخت.

تلاوت «رحمت‌الله بیات» از سوئد

تلاوت «رحمت‌الله بیات» قاری بزرگسال از سوئد را در آخرین روز سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم را می شنوید.

تلاوت افتخاری «محمد حسن موحدی» در آخرین روز مسابقات بین‌المللی قرآن

محمد حسن موحدی در آخرین روز از سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم به صورت افتخاری آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کرد.

مسابقات دانش آموزی بسترساز مسابقات بین المللی بزرگسالان است

گروه مسابقات: قاری و مدرس قرآن کریم کشورمان در خصوص پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام، اظهار کرد: اگر خوب تدبیر شود صد در صد این مسابقات بمی تواند سترساز آینده مسابقات بین المللی بزرگسالان باشد.
یادداشت
گفتگو
گزارش