iqna

راه نجات کشور تولیدگرا شدن و اقتصاد مقاومتی است

گروه جامعه: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با تأکید بر اینکه باید به جهتی برویم که همه ارکان جامعه حتی سیاست و فرهنگ تولید محور شوند، گفت: راه نجات کشور تولیدگرا شدن و اقتصاد مقاومتی است.

جشنواره مجازی امین‌الاسرار برگزار می‌شود

گروه شبکه‌های اجتماعی: جشنواره مجازی امین‌الاسرار مزین به نام حضرت امام محمدباقر(ع) با هدف شناخت الگوها و اسوه‌های متعالی به جامعه برگزار می‌شود.

ظرفیت‌های مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن و طب

گروه سلامت: معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ایجاد زمینه‌ و حمایت از انجام تحقیقات و مطالعات میان رشته‌ای قرآن و طب را یکی از شیوه‌های تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانست.

حسن معاشرت با همسر/ مذمت خشونت در خانواده

گروه جامعه: تعالیم دینی نه تنها مردان را به رفتار پسندیده و نیکو با همسر خود دعوت می‌کند؛ بلکه تأکید دارد در شرایطی که قادر به ادامه زندگی زناشویی نیز نبودید به بهترین شکل از یکدیگر جدا شوید، حال باید دید که در دادگاه‌های خانواده کشورمان چه می‌گذرد.

بازی رایانه‌ای «ما می‌توانیم» تولید شد

گروه شبکه‌های اجتماعی: بازی رایانه‌ای «ما می‌توانیم» با هدف ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی تولید شد.

مبعث و خاطرات اینستاگرامی شیعیان

گروه شبکه‌های اجتماعی: کاربران شبکه‌های اجتماعی به مناسبت مبعث پیامبراعظم(ص)، صفحات‌شان را ویژه بارگذاری کردند.

سازوکار اعطای نشان «حلال» تعیین شد/ سازمان استاندارد تنها مرجع صدور نشان

گروه سلامت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ایرادات شورای نگهبان به طرح «تقویت و توسعه نظام استاندارد» و سازوکار نشان «حلال» را بررسی و برطرف کردند.

اعتلای اخلاق حرفه‌ای و مرجعیت علمی در علوم پزشکی پیگیری می‌شود

گروه سلامت: هجدهمین دوره جشنواره آموزشی شهید مطهری از سوی معاونت آموزشی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

برپایی همایش حکمت مطهر/ معلمان با اندیشه‌های شهید مطهری آشنا می‌شوند

گروه جامعه: دبیر ستاد بزرگداشت سی و هشتمین سالگرد استاد مطهری از برپایی یازدهمین دوره همایش حکمت مطهر خبر داد و گفت: دوره‌های آشنایی با اندیشه‌های استاد شهید ویژه معلمان برپا می‌شود.

ضریح جدید حرم مطهر سامرا به روی زائران چشم گشود + فیلم

گروه جامعه: ضریح مطهر امامین عسکریین(ع) با عنایت اهل بیت(ع)، همزمان با اذان صبح امروز به وقت سامرا، بدون انجام تشریفات رسمی و با حضور زائران رونمایی شد.

وجود ۶۸ هزار مدرسه نا ایمن در کشور/ سعادت ملت در توجه به آموزش است

گروه جامعه: وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه ملتی با سعادت است که به آموزش و پرورشش بها دهد، از وجود ۶۸ هزار مدرسه نا ایمن در کشور خبر داد.

ترسیم صحیح خطوط قرمز/ افول اخلاق در فضای مجازی

گروه شبکه‌های اجتماعی: یک روانشناس به بیان ریشه‌ها و زمینه‌های رفتاری افراد در فضای مجازی پرداخت و افزود: خطوط قرمز باید به شکل صحیح ترسیم شود.

راه‌کارهای ارائه خدمات بیشتر به زائران عتبات بررسی شد/ توسعه شبکه‌های بانکی بین ایران و عراق

گروه جامعه: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در دیدار با مدیرعامل بانک ملت خواستار ایجاد كمیته‌ای متشکل از كارشناسان بعثه، سازمان حج و زیارت و بانك ملت با هدف ارائه راهكارهای نو برای همكاری در حوزه‌های مختلف مرتبط به زائران عتبات عالیات شد.

انتشار سریع اخبار بدون ملاحظه بدون سانسور/ آیا این میثاق را امضا می‌کنید؟

گروه جامعه: متن میثاق اخلاق حرفه‌ای رسانه‌ها امروز با حضور جمعی از پیشکسوتان و اصحاب رسانه رونمایی و مقرر شد طی یک ماه آینده بندهای آن مورد بررسی و نقد قرار گیرد.

تعامل شورا، شهرداری و دولت برای جلوگیری از حوادث مشابه پلاسکو

گروه جامعه: سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به جزئیات گزارش کمیته فنی و حقوقی شورای شهر در خصوص حادثه پلاسکو گفت: مقرر شده است شورا و شهرداری با تعامل یکدیگر با دولت، در خصوص مبحث 22 مقررات ملی ساختمان، مکاتبه کنند تا از بروز حوادث مشابه جلوگیری شود.
یادداشت
گفتگو
گزارش