iqna

مساجد علی‌رغم وجود رقیب همچنان پناهگاه نیازمندان هستند

گروه جامعه: رئیس سابق مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به اینکه برخی از کارکردهای مساجد صدر اسلام اکنون توسط نهادهایی غیر از مساجد صورت می گیرد، گفت: مساجد علی‌رغم وجود رقیب همچنان پناهگاه نیازمندان هستند.

اعزام بیش از 1400 دانشگاهی وزارت بهداشت به عتبات عالیات

گروه سلامت: بیش از 1400 نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت با آغاز شانزدهیمن دوره عتبات دانشگاهی به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

جشنواره «فرهنگ، رسانه و آموزش عمومی» برگزیدگان خود را شناخت

گروه جامعه: نخستین جشنواره «فرهنگ، رسانه و آموزش عمومی»، امروز دوشنبه 27دی، با تقدیر از برگزیدگان خود در فرهنگسرای رسانه و شبکه‎های اجتماعی به کار خود پایان داد.

تهران مظلوم‌ترین شهر در حوزه فرهنگ است

گروه جامعه: معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری با بیان اینکه امروز تهران مظلوم‌ترین شهر در حوزه فرهنگ است گفت: باید برای حل مسائل فرهنگی تهران تلاش زیادی کرد.

تشکیل کمیته اخلاق در حوزه پژوهش پزشکی/ تقدیر از برترین‌های جشنواره رازی

گروه سلامت: در مراسم اختتامیه جشنواره رازی از برترین‌های جشنواره تقدیر و نشریه گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی به عنوان برترین نشریه فارسی زبان انتخاب شد.

آیت الله رفسنجانی راهگشای توسعه کشور بود / پزشکی ایران در جایگاه اقتدارآمیزی قرار دارد

گروه سلامت: معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نقش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در توسعه علمی و اقتصادی کشور گفت: امروز یکی از بخش‌هایی که به آن مفتخریم حوزه پزشکی است.

نذر فرهنگی بهبود زندگی کودکان کار را رقم می‌زند

گروه اجتماعی: یک کارگردان گفت: نذر فرهنگی در راستای طرح «جهاد مهربانی» زندگی کودکان کار و بازمانده از تحصیل را بهبود می‌بخشد.

چهارمین همایش قرآن، عترت و سلامت برگزار می‌شود

گروه سلامت: چهارمین همایش قرآن، عترت و سلامت بهمن‌ماه سال جاری با محوریت ارتباط جامعه پزشکی با قرآن کریم برگزار می‌شود.

وقتی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ایستاد تا بانوان ایرانی وارد قبرستان بقیع شوند

گروه جامعه: طی سال‌های اخیر بانوان ایرانی فقط یک‌بار توانسته‌اند قبرستان بقیع را از نزدیک زیارت کنند، آن هم زمانی بود که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی طی سفر خود به مدینه ایستادند تا بانوان ایرانی وارد این قبرستان شوند.

آغاز ثبت نام پنجمین دوره جشنواره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب

گروه جامعه: ثبت‌نام پنجمین دوره جشنواره نمایشگاه‌های دانش‌آموزی مدرسه انقلاب آغاز شده است و تا 22 بهمن‌ماه سال جاری، ادامه دارد.

ذاکران اهل بیت(ع) میهمان «سیاه مشق عشق» ایکنا می‌شوند

گروه جامعه: «سیاه مشق عشق» عنوان برنامه‌ای است که به همت ایکنا و با هدف ‌شناسایی و ارائه الگوی مناسب به جوانان علاقمند و راهکارهای برقراری ارتباط بین مساجد و هیئات با کرسی‌های تلاوت برگزار می‌شود.

شروط هیئت ایرانی برای مذاكره با طرف سعودی چیست؟

گروه جامعه: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت اعلام کرد: جلسات متعدد در رابطه با مذاكرات ما با عربستان در داخل انجام و مقرر شده پیگیری حقوقی، غرامت و دیه زائران ایرانی در راس مذاكرات ایران و عربستان قرار داشته باشد.

عناوین نهایی راه‌یافته به جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی اعلام شد

گروه شبکه‌های اجتماعی: عناوین نهایی راه‌یافته در بخش‌های بازی‌های رایانه‌ای و نرم‌افزارها به جشنواره پویاگران انقلاب اسلامی اعلام شد.

طرح مطالبات زنان در نظام اسلامی هیچ‌گاه از خانواده جدا نبوده است

گروه جامعه: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور صبح امروز نخستین جشنواره «زن، خانواده و رسانه» تصریح کرد: طرح مطالبات زنان در نطام اسلامی هیچ‌گاه از طرح مطالبات خانواده جدا نبوده است.

حضور نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر اعتماد مردم را بالا می‌برد

گروه جامعه: نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر مسئله هدایت و نظارت بر عملکرد را مهم‌ترین وظیفه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر برشمرد و گفت: این دو مسئولیت موجب افزایش اعتماد مردم به این جمعیت می‌شود.
یادداشت
گفتگو
گزارش