iqna

دیدار رئیس فرهنگسرای فناوری اطلاعات با تهیه‌کننده پروژه نرم‌افزار «واقعیت مجازی کربلا»

گروه فناوری اطلاعات: تهیه‌کننده پروژه نرم‌افزار «واقعیت مجازی کربلا، VR karbala» در خصوص ساخت قسمت دوم این نرم‌افزار، با رئیس فرهنگسرای فناوری اطلاعات به دیدار و گفت‌و‌گو نشست.

نصب تصاویر شهدای مدافع حرم در مسیر پیاده روی اربعین

گروه جامعه: در آستانه مراسم اربعین حسینی(ع) تصاویر شهدای مدافع حرم اعم از نیروهای بسیجی ایرانی و عراقی که در مبارزه با داعش به شهادت رسیده‌اند بر روی عمودهای محور نجف اشرف تا کربلای معلی نصب شد.

آغاز ثبت‌نام خبرنگاران برای دریافت «کارت رفاهی»/ باشگاه فرهنگی، آموزش و رفاهی خبرنگاران راه‌اندازی شد

گروه جامعه: باشگاه فرهنگی و رفاهی خبرنگاران شهر تهران با هدف ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی و رفاهی به قشر خبرنگاران و جامعه فعالیت و ثبت‌نام خود را آغاز کرد.

شرکت‌کنندگان نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال باید در سامانه ثبت شوند

گروه فناوری اطلاعات: تنها اشخاص حقیقی و حقوقی ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه شرکت در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال را دارند.

دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد

گروه جامعه: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: دلار از روند صدور روادید اربعین حذف شد.

محبت کردن با حفظ اقتدار؛ بهترین سبک تربیتی

گروه جامعه: یک متخصص پزشکی اجتماعی گفت: محبت نیاز فطری بشر است و در سبک‌های تربیتی، سبکی موفق‌تر است که در عین مقتدرانه بودن توام با محبت باشد.

پویش رانندگان حسینی راه‌اندازی شد

گروه شبکه‌های اجتماعی: پویش رانندگان حسینی در اعتراض به افزایش هزینه‌های جابه جایی زوار اربعین راه‌اندازی شد.

اعمال «صفر» بدون خرافه/ صدقه؛ حتی با یک لبخند

گروه جامعه: امروز اولین روز از ماه صفر است؛ علاوه بر اعمال مشترک هر ماه قمری، برای این ماه اعمال عبادی ویژه ای نیز توصیه شده است از جمله صدقه دادن؛ البته بر اساس حدیثی از حضرت رسول(ص) صدقه فقط شامل پول نیست.

پذیرائی روزانه از 70 هزار زائر اربعین با همت خیرین تهرانی

گروه جامعه: استاندار تهران در جریان بازدید از مراحل پیشرفت طرح صحن و شبستان حضرت زهرا(س) در حرم مطهر علوی گفت: با همت خیرین تهرانی، روزانه از 70 هزار زائر اربعین حسینی در عراق پذیرائی خواهد شد.

تجربه خدمت در 100 متری حرم حضرت عباس(ع)/ زائران اربعین واکسن آنفولانزا تزریق کنند

گروه سلامت: رئیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا(س) با اشاره به اینکه برای چهارمین سال پیاپی در مراسم اربعین به ارائه خدمات پزشکی خواهند پرداخت، به زائرانی که دارای بیماری زمینه ای هستند توصیه کرد حتماً واکسن آنفولانزا تزریق کنند.

نتایج داوری مرحله اول جایزه درست نویسی در مطبوعات

گروه جامعه: داوری مرحله اول جایزه درست نویسی در مطبوعات انجام شد و ایکنا در میان خبرگزاری های تخصصی رتبه برتر را کسب کرد.

انعقاد 50 تفاهم‌نامه میان دانشگاه‌های ایران و عراق

گروه جامعه: رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق در نشست مشترک میان مسئولان دانشگاه‌های ایران و عراق عنوان کرد: در سال‌های اخیر بیش از ٥٠ تقاهم‌نامه همكاری علمی بین دانشگاه‌های ایران و عراق منعقد شده است.

صادرات بین‌المللی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» آغاز شد

گروه فناوری اطلاعات: صادرات نسخه‌ی عربی بازی سه‌بعدی «عملیّات انهدام 2: نبرد خرّمشهر» توسط شرکت رسانه‌گستر بنیسی آغاز شد.

تأکید تهران و بغداد بر برگزاری هر چه موفق‌تر مراسم اربعین حسینی(ع)

گروه فناوری اطلاعات: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان و وزیر خارجه عراق در دیدار با یکدیگر، بر گسترش همکاری‌های دو جانبه و تلاش برای هر چه موفق‌تر برگزار شدن مراسم اربعین حسینی(ع) در سال جاری تأکید کردند.

حمایت وزارت بهداشت از فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در تحقیقات پزشکی

گروه سلامت: معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به برگزاری کنگره سرطان از سوی جهاد دانشگاهی بر حمایت وزارت بهداشت از فعالیت‌های این نهاد در حوزه‌های تحقیقاتی و پزشکی تاکید کرد.
یادداشت
گفتگو
گزارش