iqna

انتظار کمیته امداد از نهادها و مؤسسات قرآنی:

قرآن در اختیار خانواده‌های ما قرار داده شود

از سوی بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ برگزار می‌شود؛

چهارمین یادواره شهدای جامعه پزشکی

برگزاری نشست‌های تخصصی مد و لباس در برج آزادی تهران/ محور 3 نشست دینی است

گروه جامعه: 21 نشست و کارگاه تخصصی با محوریت مد و لباس از جمله برنامه‌های ششمین جشنواره مد و لباس فجر است که سه نشست از این مجموعه نشست‌ها با محوریت موضوعات دینی برگزار می‌شود.

استخراج نسخه پزشکی از قرآن اشتباه است

گروه سلامت: عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی با اشاره به ایده تفسیر قرآن برای جامعه پزشکی بر تدوین تفسیری برای حوزه سلامت برای استخراج مفهوم و پیش‌نیاز‌های سلامت فردی و اجتماعی پرداخت.

سعودی‌ها خواسته‌های منطقی ایران را بپذیرند، اعزام حجاج از سر گرفته می‌شود

گروه جامعه: سرپرست سازمان حج و زیارت عنوان کرد: اگر عربستان خواسته‌های منطقی ایران را در مذاکرات بپذیرد اعزام حجاج ایرانی به سرزمین وحی از سر گرفته خواهد شد.

طرح «با ثقلین در زلال اعتکاف» در دانشگاه‌های علوم پزشکی

گروه سلامت: طرح «با ثقلین در زلال اعتکاف» در سال ۹۶ از سوی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ شد.

شهیده فاجعه منا؛ شهيد شاخص سال 96 شد

گروه جامعه: سازمان بسیج مستضعفین دو شهید شاخص ملی و یک شهید شاخص بین‌المللی سال 96 را اعلام کرد که طی آن مرجان نازقلچی، شهید فاجعه منا به عنوان یکی از شهدای شاخص ملی معرفی شده است.

رونمایی از ۳ جلد قرآن نفیس در اختتامیه همایش «مشق صلوات»

گروه جامعه: آیین اختتامیه دومین همایش خوشنویسی «مشق صلوات» همراه با رونمایی از سه جلد قرآن نفیس پنجشنبه پنجم اسفندماه در فرهنگسرای بهاران برگزار می‌‌شود.

طراحان مد و لباس «بسم‌الله» بگویند و قصد قربت کنند

گروه جامعه: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه ششمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: با تأکید بر اهمیت طراحی لباس در عزت و افتخار کشور، گفت: طراحان هم «بسم‌الله» بگویند و قصد قربت کنند.

لباس رسانه‌ای صامت و زنده که پیام فرهنگی یک جامعه را در سراسر گیتی نشر می‌دهد

گروه جامعه: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی پیامی به ششمین جشنواره مد و لباس فجر با تأکید بر توجه به جنبه‌های معنوی لباس و پوشاک، لباس همچون رسانه‌ای صامت اما زنده است که پیام فرهنگی یک جامعه را در سراسر گیتی نشر می‌دهد.

بررسی خلأهای قانونی سلب حضانت والدین کودکان خیابانی/ افزایش سقط‌های جنین قانونی و شرعی

گروه سلامت: رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن اعلام افزایش سقط‌های جنین قانونی در کشور به مسئله جمع‌آوری کودکان خیابانی از سوی شهرداری پرداخت.

آغاز ششمین جشنواره مد و لباس فجر/ جشنواره‌ای اسلامی‌تر از جشنواره‌های مشابه

گروه جامعه: از امروز سه‌شنبه سوم اسفندماه ششمین جشنواره مد و لباس فجر در حالی کار خود را آغاز کرد که از برگزاری افتتاحیه تا لباس‌های ارائه شده و برنامه‌های جانبی آن، بیش از جشنواره‌های مشابه رنگ و بوی اسلامی دارد.

نمایشگاه گوهر نجابت برپا می‌شود

گروه جامعه: معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از برپایی نمایشگاه گوهر نجابت در این منطقه همزمان با ایام فاطمیه خبر داد.

جهاد دانشگاهی به بررسی موضوع «زنان و فضای مجازی» می‌پردازد

گروه شبکه‌های اجتماعی: سومين نشست از سلسله نشست‌های «لحن آبی خرد» با موضوع زنان و فضای مجازی از سوی مركز افكارسنجی دانشجويان ايران برگزار می‌شود.

مرور اندیشه‌های مقام معظم رهبری در «خانواده برتر»

گروه جامعه: نخستین دوره آموزشی خانواده برتر از سوی مرکز مطالعات راهبردی تربیت اسلامی به مرور اندیشه‌های مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی خانواده می‌پردازد.

دریافت مجوز ترتیل کل قرآن از مقام معظم رهبری بهترین هدیه‌ای است که گرفته‌ام

گروه جامعه: نابغه قرآنی کشورمان در مراسم تجلیل از برگزیدگان طرح ملی قرآن در خانه دریافت مجوز ترتیل کل قرآن از مقام معظم رهبری را بهترین هدیه‌ای عنوان کرد که تاکنون گرفته‌ است.

بیان عجیب‌ترین خاطرات یک قاری

گروه جامعه: قاری ممتاز و بین‌المللی کشورمان در میان مددجویان کمیته استان تهران به بیان عجیب‌ترین خاطره‌ای که در خصوص تلاوت‌های خود داشته است پرداخت.
یادداشت
گفتگو
گزارش