iqna

جزئيات فراخوان معين و معينه‌های حج 96

گروه جامعه: مدير جذب و سازماندهی بعثه مقام معظم رهبری خبر داد: با نهايی شدن تعداد كاروان‌های زائران امسال در سراسر كشور بعثه مقام معظم رهبری معين و معينه‌های حج 96 را فراخواند.

آمادگی 17 هزار نیروی اورژانس در راهپیمایی روز قدس

گروه سلامت: سرپرست اورژانس کشور از آمادگی نیروهای این سازمان برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس خبر داد.

رژه 20 هزار بسیجی در روز قدس/ راه‌اندازی دبیرخانه «محو صهیونیسم بین‌الملل»

گروه جامعه: مسئول معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) از رژه 20 هزار بسیجی در روز قدس خبر داد و گفت: دبیرخانه جهانی محو صهیونیسم بین‌الملل راه‌اندازی می‌شود.

نرم‌افزاری که خادم‌القرآن شد + دانلود

گروه شبکه‌های اجتماعی: نرم‌افزار ویژه مناجات‌های عرفانی و کتب ادعیه به نام نورالجنان که در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن عنوان خادم‌القرآن را کسب کرد، توسط مرکز نور منتشر و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

رونمایی از خط نوین قرآنی واضح

گروه جامعه: خط نوین قرآنی واضح از سوی مرکز رشد و شکوفایی فن‌آوری‌ها و هنر قرآنی رونمایی می‌شود.

ثبت‌نام 2700 نفر در سی و پنجمین دوره مسابقات قرآنی دانش‌آموزان

گروه جامعه: مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش‌وپرورش ضمن اشاره به برنامه‌های فرهنگی و هنری تابستان این وزارتخانه از برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزان خبر داد و گفت: مسابقات پژوهشی، آوایی و تحقیق قرآن دانش‌آموزی از 14 تیر‌ تا 28 مرداد‌ماه با حضور 2700 دانش‌آموز برگزار خواهد شد.

قرائت آسان قرآن را تجربه کنید/ اپلیکیشنی تا مسجد

گروه شبکه‌ اجتماعی: اپلیکیشن «قرآن صوتی معراج» با دارا بودن فونت‌های روان، کاربری ساده و امکان یافتن مسجد در محله‌های مورد نظر قرائت قرآن کریم را برای کاربران سهل کرده‌ است.

بیش از 3 هزار نفر در شب‌های قدر خون خود را اهدا کردند

گروه سلامت: مدیرکل سازمان انتقال خون استان تهران از اهدای خون بیش از 3300 نفر شب‌های قدر خبر داد.

واکنش قرآنی وزیر بهداشت درباره حمله موشکی به تروریست‌ها

گروه سلامت: وزیر بهداشت با انتشار آیه 227 سوره شعرا از حمله موشکی به پایگاه‌های داعش در خاک سوریه حمایت کرد.

بازسازی نظام خویشاوندی با تقویت رفتار‌های قرآنی

گروه جامعه: دبیر اجرایی طرح «فامیل چتر خانواد» با بیان اینکه تبیین خانواده سالم با نگاه به آموزهای قرآنی هدف غایی این طرح است، گفت: بسیاری از رفتارهای دینی، قرآنی، خویشاوند‌محور و گروهی در جامعه ما در حال کمرنگ شدن است که در این طرح به دنبال احیاء و تقویت این سنت‌ها و رفتارهای الهی هستیم.

در پاسخ به كسانی كه خواستار تعطیلی حج هستند چه باید گفت

گروه جامعه: حج یک واجب الهی است که تعطيل‌بردار نيست، اما عده‌ای با استدلال‌های مختلف خواستار تعطیلی حج هستند؛ استدلال‌هایی که هر یک پاسخ علمی، فقهی و منطقی دارد.

تلفیق گردشگری زیارتی، تاریخی و سلامت برای توسعه پایدار

گروه سلامت: در نشست خبری دومين همايش و جشنواره ملى طبيعت گردى، طب سنتى و گياهان دارويى نطنز بر تلفیق گردشگری زیارتی، تاریخی و سلامت برای توسعه پایدار تأکید شد.

برنامه‌های فرهنگی اربعین در 33 محور و 110 برنامه تصویب شد

گروه جامعه: رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین از تصویب برنامه‌های فرهنگی اربعین در ستاد مرکزی اربعین در قالب 33 محور و 110 برنامه خبر داد و گفت: پیوست فرهنگی سلامت و خدمات اربعین جزو برنامه‌‌های امسال است.

آستان حضرت عبدالعظیم(ع) میزبان آخرین شب قدر رمضان/ آرامش برقرار است

گروه جامعه: مراسم احیای شب بیست ‌و سوم ماه رمضان طبق اعلام قبلی در آستان حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می‌شود.

الگوهای قرآنی به جامعه پزشکی معرفی شوند

گروه سلامت: عضو گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی بر معرفی الگوهای قرآنی و اخلاقی برای جامعه پزشکی تأکید کرد.
یادداشت
گفتگو
گزارش