کد خبر: 3803396
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
گروه مسابقات ــ فینالیست جمهوری اسلامی ایران پس از اجرای پایانی‌اش گفت: هدف آینده‌ام رسیدن به جایگاه بالا در علم تلاوت قرآن کریم است؛ به این معنا که در نظر دارم از عرصه مسابقات دور شوم و به قاری زبده‌ای در عرصه تلاوت مجلسی تبدیل شوم.

به گزارش خبرنگار ایکنا؛ امیرحسین رحمتی، فینالیست بخش دانش‌آموزی ششمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان جهان اسلام پس از اجرای این مرحله در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا، تلاوتش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تلاوتی را که مد نظر داشتم، انجام دادم و در کل نیز از قرائتم راضی بودم.

وی درباره توضیحات اساتید راهنمای حاضر در سالن مسابقات، ادامه داد: آنها نیز چند اشکال جزئی و موردی در زمینه لحن و همچنین تجوید را به من متذکر شدند، اما از تلاوتم اعلام رضایت کردند.

رحتمی درباره برنامه آینده‌اش، اظهار کرد: هدف بعدی‌ام رسیدن به جایگاه بالا در علم تلاوت قرآن کریم است؛ به این معنا که بتوانم از خود قاری تمام‌عیاری بسازم و از فضای مسابقات دور شوم و بتوانم به قاری زبده‌ای در عرصه تلاوت مجلسی بدل شوم.

یادآور می‌شود، سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران تا ۲۵ فروردین‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) پذیرای قرآن‌دوستان است. همچنین در کنار آن، مسابقات قرآن بخش دانش‌آموزی، نابینایان، بانوان و طلاب (در شهر مقدس قم) در حال برگزاری است.
همچنین سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان جهان اسلامی در بخش دختران نیز در مرحله نهایی طی بازه زمانی عصر، ۲۲ و ۲۳ فروردین‌ماه در هتل هما برگزار شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: