کد خبر: 3529983
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
بایرامی خبر داد:
گروه اجتماعی: معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه 600 نفر از خادمین در نمایش «فصل شیدایی» همکاری دارند، گفت: این نیروها شامل عوامل امدادی، امنیتی، انتظامی و فرهنگی هستند تا به مردم استان سرویس ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، سرهنگ عباس بایرامی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان امروز، 23 شهریورماه در نشست خبری نمایش فصل شیدایی که در دانشکده امام حسین(ع) رشت برگزار شد، با اشاره به تمهیدات صورت گرفته برای برگزاری نمایش فصل شیدایی اظهار کرد:نمایش فصل شیدایی بمدت ده شب در دهکده مقاومت گیلان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه 600 نفر از خادمین در نمایش «فصل شیدایی» همکاری دارند،گفت:این نیروها شامل عوامل امدادی،امنیتی،انتظامی و فرهنگی هستند تا به مردم استان سرویس ارائه دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هماهنگی‌های بین مدیریتی در سطوح استان صورت گرفته است افزود: از ظرفیت اصناف در برگزاری نمایش فصل شیدایی استفاده خواهد شد.

بایرامی بر استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی برای جابجایی تاکید کرد و گفت:هرچقدر بتوانیم از آوردن خودروهای شخصی جلوگیری کنیم، کمک بزرگی در کاهش ترافیک خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه سالانه بیش از 67 میلیون نفر مسافر در طول سال وارد گیلان می‌شوند افزود:این حجم ورود بر مسائل مختلفی تاثیرگذار بوده و جامعه امروزی تحت رصد ابزارهای مختلف فرهنگی دشمنان قرار دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که در حوزه آفندی و پدافندی عقب هستیم گفت:در جنگ نرم باید با ابزار متقابل به جنگ با دشمن برویم، با تشخیص شرایط آفندی و تهاجمی داشته‌های خودمان را در حوزه اسلامی به دنیا انتقال دهیم و هنر بهترین ابزار درز این مسیر است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت مردم در برگزاری این نمایش یادآور شد:در هر صحنه‌ای از انقلاب، هر کجا به مردم اعتماد کردیم موفق شدیم بنابراین از بخواهیم کار فاخری را انجام دهیم باید با همت مردم صورت گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: